Mathematics - Further Mathematics (2268 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.80 | 47.60 | 46.40 | 45.20 | 44.00 | 42.80 | 41.60 | 40.40 | 39.20 | 38.00 |
50 (74 total)
- Alpay, Emre (Distance Education Centre Victoria)
- Anders, Sam (Horsham College)
- Antolis, Adeline (University High School)
- Aucaruri, Daniel (University High School)
- Baird, Riley (Nossal High School)
- Blake, Andrew (Glen Waverley Secondary College)
- Brennan, Daniel (Parade College)
- Brunton, Leanne (Kardinia International College)
- Bush, Jacob (Chairo Christian School)
- Carroll, Erin (Strathmore Secondary College)
- Chan, Ho Ching (Balwyn High School)
- Chong, Nicole (Werribee Secondary College)
- Chung, Jessica (Glen Waverley Secondary College)
- Collier, Patrick (St Patrick's College)
- Cong, Richard (Huntingtower School)
- Cooper, Josh (Apollo Bay P-12 College)
- D'Souza, Judy (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Deed, Zoe (Girton Grammar School Ltd)
- Dong, Michael (Caulfield Grammar School)
- Finckh, Samuel (Geelong Grammar School)
- Fitt, Emily (Methodist Ladies College)
- Forcadela, Victor (Catholic College Sale)
- Fusinato, Sarah (Marist Sion College)
- Goldsack, Andrew (The Geelong College)
- Grant, Makayla (Ballarat Clarendon College)
- Gubbins, Edward (Geelong Grammar School)
- Gutteridge, Tayla (St Brigid's College)
- Hassan, Yusuf (Minaret College)
- Havin, Yakir (Yeshivah College)
- Hayes, James (Camberwell High School)
- Hogan, Corey (St Kevin's College Toorak)
- Huang, Jason (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Hume, Timothy (Mansfield Secondary College)
- Kahan, Daniel (The King David School- Senior School)
- Kennedy, Luca (Box Hill High School)
- Korman, Maxwell (Bialik College)
- Kotalawala, Dulmini (Nossal High School)
- Kwok, Calvin (Penleigh and Essendon Grammar School)
- La, Nathan (Nossal High School)
- Lam, Sin Nga (Balwyn High School)
- Lee, Kevin (Haileybury College)
- Liubinas, Nicholas (Ballarat Clarendon College)
- Mallon, Connor (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Mayes, Michael (Girton Grammar School Ltd)
- Mobilio, Frank (St Mary Mackillop College)
- Moorfield, Campbell (Princes Hill Secondary College)
- Morphy, Percy (Catholic College Wodonga)
- Mulholland, Isabella (Eltham High School)
- Murphy, Liam (Girton Grammar School Ltd)
- Ngo, Christopher (Nossal High School)
- Ngo, Emily (Strathmore Secondary College)
- Nicholson, Nitaya (Yarra Valley Grammar School)
- Park, Joo Un (Trinity Grammar School)
- Pham, Jason (Overnewton Anglican Community College)
- Pham, Teresa (Caulfield Grammar School)
- Rak, Christopher (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Rakic, Borislav (Gleneagles Secondary College)
- Sanson, Amy (Catholic College Bendigo)
- Scott, Riley (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Sherrington, Rebecca (Woodleigh School)
- Skowronska, Julia (Box Hill High School)
- Slifirski, William (Carey Baptist Grammar School)
- Srilakshmanan, Krishna (Nossal High School)
- Summers, Benjamin (Ivanhoe Grammar School)
- Susnica, Natalia (Williamstown High School)
- Tauber, Joel (Mount Scopus Memorial College)
- Tran, Helen (Caroline Chisholm Catholic College)
- Van Twuyver, Rachel (Oxley Christian College)
- Wain, Andrew (Catholic College Wodonga)
- Wang, Yunhan (Glen Waverley Secondary College)
- Wells, Fraser (Camberwell Grammar School)
- Westell, Daniel (The Peninsula School)
- Weston, Sam (Kardinia International College)
- Wong, Hin Sum (The Geelong College)
49 (52 total)
- Akyavas, Yakup (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Birt, Cameron (Cheltenham Secondary College)
- Butler, Nicole (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Casey, Mitchell (Kardinia International College)
- Costabile, Alisha (Gilson College)
- Cubit, Amy (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Demeo, Claire (Sacred Heart College Geelong)
- Dicker, Sophie (Melbourne Girls Grammar)
- Eason, Thomas (Ballarat Clarendon College)
- Edelstein, Ashlee (Bialik College)
- Farmer, Jacob (Lavalla Catholic College)
- Fong, Anthony (Brighton Secondary College)
- Fujiwara, Ayanosuke (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Gan, Christian (The Hamilton and Alexandra College)
- Gopinath, Bhargav (Glen Waverley Secondary College)
- Grewal, Komal (Macrobertson Girls High School)
- He, Yuhan (Caulfield Grammar School)
- Henson, Alice (Flinders Christian Community College)
- Krznaric, Jonah (Overnewton Anglican Community College)
- Lee, Benjamin (Glen Waverley Secondary College)
- Lee, Ignatius (Vermont Secondary College)
- Lee, Richard (Camberwell Grammar School)
- Lim, Avy (Glen Waverley Secondary College)
- Liyanage, Dinuk (Glen Waverley Secondary College)
- Loane, Annabel (Ruyton Girls' School)
- Madsen, Matthew (Traralgon College)
- Mattiske, Michael (Box Hill High School)
- Mclaren, Fergus (Ballarat Clarendon College)
- Melhem, Ghassan (Brunswick Secondary College)
- Mihaljevic, Denis (University High School)
- Nankervis, Liam (Christian College Institute of Senior Education)
- Nazeem, Kerollous (Balwyn High School)
- Neideck, Callum (Balwyn High School)
- Nguyen, Anthony (Northcote High School)
- O'Brien, Logan (Koonung Secondary College)
- O'Callaghan, Seamus (Marcellin College)
- Okraglik, Joseph (Melbourne High School)
- Ong, Benjamin (Glen Waverley Secondary College)
- Robertson, Kieran (Yarra Valley Grammar School)
- Robinson, Blake (St Joseph's College Newtown)
- Rogers, Selby (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Schinck, Thomas (Aquinas College)
- Truong, Sandy (St Albans Secondary College)
- Verduci, Alexandria (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Waight, Lewis (Kardinia International College)
- Walton, Michael (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Xue, Brandon (Brighton Grammar School)
- Young, Hayley (Korowa Anglican Girls' School)
- Yu, Peiling (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Zhang, Yu (Balwyn High School)
- Zhou, Norman (Huntingtower School)
- Zhu, Kelvin (Kew High School)
48 (44 total)
- Andrikopoulos, Benjamin (Melbourne High School)
- Bennett, Henry (Ballarat Clarendon College)
- Carroll, Darcy (St Kevin's College Toorak)
- Cavagnino, Tahli (Distance Education Centre Victoria)
- Chan, Jade (Doncaster Secondary College)
- Clark, Sophie (The Geelong College)
- Danino, Tristan (Caulfield Grammar School)
- Darveniza, Christopher (Ballarat Clarendon College)
- Ekanayake, Nisal (Glen Waverley Secondary College)
- Farthing, Hannah (Catholic College Wodonga)
- Fernandez, Melissa (Siena College)
- Finlay, Rebecca (The Geelong College)
- Francis, Lauren (Sacred Heart College Geelong)
- Fung, Jonah (Mount Waverley Secondary College)
- Hassett, Teresa (St Columba's College)
- Hey, Macaulay (Scotch College)
- Jiang, Kerry (Mentone Girls' Grammar School)
- Katilius, Max (Melbourne High School)
- Le, Jordan (Ballarat Clarendon College)
- Lexa, Brandon (Ringwood Secondary College)
- Loo, David (Glen Waverley Secondary College)
- Lu, Jenny (Caulfield Grammar School)
- Lu, Lisa (Korowa Anglican Girls' School)
- Lynch, David (Xavier College)
- Manchanda, Shay (Trinity Grammar School)
- Morgan, Rachael (Brighton Secondary College)
- Mulayim, Kubilay (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Newell, Benjamin (Ballarat Clarendon College)
- Peterson, Conan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Pham, Andy (Nossal High School)
- Prescott, Hugh (Warrandyte High School)
- Pusello, Sabrina (St Columba's College)
- Quintana, Jamie (Macrobertson Girls High School)
- Rasulo, Anthony (Distance Education Centre Victoria)
- Rice, Annie (St Columba's College)
- Rowley, Conor (Huntingtower School)
- Steiner, Joshua (Mount Scopus Memorial College)
- Stubley, Andrew (Waverley Christian College)
- Vitiello, Emily (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Wang, Hutian (Mckinnon Secondary College)
- Wilde, Oliver (Brighton Secondary College)
- Wong, Shou Qi (Vermont Secondary College)
- Xie, Shan (Geelong Grammar School)
- Yacoub, Daniel (St Bernard's College)
47 (82 total)
- Adhami, Mohammadmehdi (Box Hill High School)
- Alon, Nadav (Mckinnon Secondary College)
- Arfaras, Taleisha (Nossal High School)
- Armstrong, Oscar (Brighton Grammar School)
- Balachandran, Mayurathan (Haileybury College)
- Baxter, Coen (Emmaus College)
- Benton, Madison (Firbank Grammar School)
- Blackshaw, Lucinda (Melbourne Girls Grammar)
- Blackwood, Angus (Ballarat Clarendon College)
- Blair, Tobias (Ballarat Clarendon College)
- Bodo, Victoria (Methodist Ladies College)
- Briggs, William (St Patrick's College)
- Cai, Lu (Kardinia International College)
- Carlson, Samantha (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Challis, Aaron (Bentleigh Secondary College)
- Chats, Harrison (Christian Brothers' College St Kilda)
- Chew, Joel (Glen Waverley Secondary College)
- Conway, Claudia (The Geelong College)
- Cosgrave, Patrick (Ballarat Clarendon College)
- Coutlemanis, Lauren (Nossal High School)
- Cumming, James (St Joseph's College Ferntree Gully)
- D'Souza, Rhianne (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Davidson, Matthew (Ballarat Clarendon College)
- De Pasquale, Cassandra (Kardinia International College)
- Fasso, Jordan (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Fazal, Nadia (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Ferreira, Enya (Haileybury Girls College)
- Glasgow, Georgina (Shelford Girls' Grammar)
- Goldsworthy, Kieran (Emmaus College)
- Harris, Ned (St Joseph's College Newtown)
- He, Derek (The Peninsula School)
- Ho, Nguyen (Wellington Secondary College)
- Holland, James (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Hopkinson, William (Patterson River Secondary College)
- Huynh, Chloe (Heathmont College)
- Jerome, Ashly (Nossal High School)
- Johnson, Andrew (Sunbury College)
- Kasthurirathne, Dimithi (Nossal High School)
- Klavins, Briar (Huntingtower School)
- Kovacevic, Stefan (Dandenong High School)
- Krain, Aiden (Mount Scopus Memorial College)
- Lipshatz, Gilla (Leibler Yavneh College)
- Lipshatz, Yonnie (Leibler Yavneh College)
- Loh, Madeleine (Upwey High School)
- Look, Alison (Melbourne Girls' College)
- Luu, Tran Trung (Glen Waverley Secondary College)
- Luu, Y-Van (St Albans Secondary College)
- Mitnovetski, Dennis (Mckinnon Secondary College)
- Morgan, Steven (Box Hill High School)
- Morrison, Ella (Box Hill High School)
- Naylor, Phoebe (Waverley Christian College)
- Newton, Abbey (The Geelong College)
- Newton, Chelsea (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Nield, James (Ballarat Grammar)
- O'Brien, William (Xavier College)
- Perry, Kyle (Rosehill Secondary College)
- Piva, Jade (Genazzano F.C.J. College)
- Raju, Angel (Hume Anglican Grammar)
- Rawal, Alisha (Ilim College of Australia)
- Rodrigo, Emily (Loreto Mandeville Hall)
- Rush, Lily (Sacre Coeur)
- Slater, Lauren (Clonard College)
- Soden, Lucy (Canterbury Girls Secondary College)
- Taing, Kimberley (Glen Waverley Secondary College)
- Tait, James (St Bernard's College)
- Tan, Yanming (St Kevin's College Toorak)
- Tang, Elizabeth (Nossal High School)
- Taranto, Stefan (De La Salle College)
- Tawfik, John (Haileybury College)
- Taylor, James (Nossal High School)
- Thilagalavanian, Subbaranjana (Kardinia International College)
- Ting, Yong Le (Nossal High School)
- Van Der Veen, Rachel (Catholic College Wodonga)
- Viergever, Samuel (The Knox School)
- Vo, Ngoc Hai Chau (The Peninsula School)
- Welsh, Lucy (St Michael's Grammar School)
- Whytcross, Gyles (Kew High School)
- Wimalaratne, Thilini (Glen Waverley Secondary College)
- Wood-Burgess, Thomas (Oberon High School)
- Woolrich, Julia (Ruyton Girls' School)
- Zabir, Farhan (Suzanne Cory High School)
- Zhu, Cory (Ringwood Secondary College)
46 (110 total)
- Adams, Alice (Ruyton Girls' School)
- Altermatt, Aimee (Academy of Mary Immaculate)
- Antonino, Jonte (Trinity Grammar School)
- Barlow, Nicholas (Assumption College)
- Bennett, Rhys (Tintern Schools)
- Berryman, Ross (Kingswood College)
- Blignaut, Olivia (Our Lady of Sion College)
- Boykett, Paul (Trinity Grammar School)
- Boyle, Joseph (Birchip P-12 School)
- Bugeja, Jessica (Brunswick Secondary College)
- Bui, Kim (Keysborough Secondary College- Banksia Campus)
- Burke, Darcy (Mazenod College)
- Chen, Andrew Di Long (Melbourne High School)
- Choi, Moon Kyun (Balwyn High School)
- Consiglio, Greta (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Cooper, Jonathan (Trinity Grammar School)
- Coyle, Jessica (Blackburn High School)
- Daly, Michael (Catholic College Wodonga)
- De Alwis, Dinushi (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Dewapura, Suwandi (Presbyterian Ladies' College)
- Dinh, Mai (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Du, Rebecca (Canterbury Girls Secondary College)
- Eenjes, Tavish (Girton Grammar School Ltd)
- Ellinson, Rebecca (Leibler Yavneh College)
- Fernandes, Luke (Marcellin College)
- Fernando, Weerahennedige (Nossal High School)
- Ford, Jemma (Mentone Grammar School)
- Gao, Weilun (Ringwood Secondary College)
- Glover, Samuel (Ballarat Clarendon College)
- Gonzales, Carl (Nazareth College)
- Gravener, Nathaniel (Saint Ignatius College Geelong)
- Gutton, Marine (Melbourne Girls Grammar)
- Hall, Jack (Balwyn High School)
- He, Jiayi (Copperfield College)
- Hieu, Tong (Keysborough Secondary College - Acacia Campus)
- Ho, Claudia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Huang, Michelle (Macrobertson Girls High School)
- Huang, Tianyuan (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Hubbard, Daniel (Marcellin College)
- Janetzki, Jett (Ivanhoe Grammar School)
- Jiang, Zhanfeng (Brentwood Secondary College)
- Jong, Jessica (Santa Maria College)
- Jovic, Daniel (Western Heights Secondary College)
- Khamly, Annabel (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Kumar, Srujan (Nossal High School)
- Kuo, Serena (Caulfield Grammar School)
- Lam, Julian (St Bede's College)
- Laosethakul, Baramet (Geelong Grammar School)
- Laumets, Thomas (Brighton Grammar School)
- Lee, Darren (Blackburn High School)
- Leece, Jacob (Glen Waverley Secondary College)
- Lieber, Ruby (Mansfield Secondary College)
- Lim, Jia Li (Glen Waverley Secondary College)
- Lim, Yi Tong (Melbourne Girls' College)
- Liu, Xiaodi (Balwyn High School)
- Lowe, Robert (Box Hill High School)
- Makaling, Jake (Caulfield Grammar School)
- Marshall, Dylan (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Martyniak, Marek (Gilson College)
- Masterson, Lewis (Balwyn High School)
- Mccracken, Rylan (Saint Ignatius College Geelong)
- Mescher, Benjamin (Trinity Grammar School)
- Moffa, Adam (Kew High School)
- Mooren, Siobhan (Nossal High School)
- Mulder, Holly (Warrandyte High School)
- Nguyen, Jasmine (University High School)
- Niehof, Alexander (Vermont Secondary College)
- Oyang, Matthew (St Joseph's College Newtown)
- Phan, Diu (Reservoir High School)
- Phan, Jennifer (Reservoir High School)
- Phua, Chui Yee (East Doncaster Secondary College)
- Pike, Andrew (Christian College Institute of Senior Education)
- Pring, Eugene (Parade College)
- Pristov, Shane (Bentleigh Secondary College)
- Provera, Isabelle (Wesley College)
- Ragozin, Vadim (Haileybury College)
- Ralph, Lucinda (Melbourne Girls Grammar)
- Reynoldson, Zoe (Melbourne Girls Grammar)
- Roberts, Jillian (Geelong Grammar School)
- Rooke, David (Box Hill High School)
- Ross, Madeleine (Ballarat Clarendon College)
- Ryan, Georgina (Genazzano F.C.J. College)
- Shang, Gengxuan (Viewbank College)
- Shaul, Noa (Bentleigh Secondary College)
- Shembrey, Tom (The Geelong College)
- Singh, Fatehinder (Suzanne Cory High School)
- Sinnamon, Jordan (Kardinia International College)
- Song, Yi Kuan (Geelong Grammar School)
- Stark, Francis (The Hamilton and Alexandra College)
- Stebbins, Dale (Oxley Christian College)
- Steiger, Emma (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sykes, Bailey (Frankston High School - VCE Campus)
- Tam, Isabelle (Canterbury Girls Secondary College)
- Tandoc, Diego (Salesian College)
- Taylor, William (Box Hill High School)
- Tomy, Shawna (Nossal High School)
- Tran, Doan Thuc (Macleod College)
- Tran, Vi (Buckley Park College)
- Vo, Jessica (Shelford Girls' Grammar)
- Vo, Michell (St Albans Secondary College)
- Vu, Tuyen (Marian College Sunshine)
- Wang, Chi (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Westmacott, Olivia (Sunbury College)
- Williams, Jack (Padua College)
- Wu, Hsien-Ting (Ringwood Secondary College)
- Zaharis, Samuel (Kew High School)
- Zhang, Chenyao (Glen Waverley Secondary College)
- Zhang, Steven (Kew High School)
- Zhang, Zelin (Camberwell Grammar School)
- Zhou, Lily (Glen Waverley Secondary College)
45 (153 total)
- Abbas, Muhammad (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Alameh, Alaa (Bacchus Marsh Grammar)
- Anderson, Sarah (Kew High School)
- Andrew, Thomas (Scotch College)
- Angel, Lachlan (Woodleigh School)
- Angeleri, Monique (Toorak College)
- Anile, Marco (Parade College)
- Apostolou, Georgia (Genazzano F.C.J. College)
- Aquilina, Steven (Bacchus Marsh Grammar)
- Atkins, Samantha (Korowa Anglican Girls' School)
- Bakirtzis, James (Scotch College)
- Beagley, Tess (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Beaton, Kate (Siena College)
- Bekbulatov, Damir (Haileybury College)
- Black, Madeleine (Strathmore Secondary College)
- Bogdanov, Daniel (Bacchus Marsh Grammar)
- Borthwick, Fergus (Melbourne Grammar School)
- Brough, Liam (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Browne, Spencer (Caulfield Grammar School)
- Bullen, Nathan (Vermont Secondary College)
- Cafra, Gabrielle (Simonds Catholic College)
- Calabro, Christian (Rosehill Secondary College)
- Canny, Mitchell (St Patrick's College)
- Cen, Jiaolun (Mckinnon Secondary College)
- Chan, Andrea (Donvale Christian College)
- Chan, William (Haileybury College)
- Chen, Huahua (University High School)
- Chen, Zihao (Parade College)
- Chiu, Jaslyn (Huntingtower School)
- Choong, Andrew (Glen Waverley Secondary College)
- Clark, Nicholas (Scotch College)
- Clissold, Amanda (Cobram Secondary College)
- Coster, Matthew (Mazenod College)
- Crawford, Claudia (Girton Grammar School Ltd)
- Darwis, Alif (Suzanne Cory High School)
- Das, Tamoghnaw (Ballarat Clarendon College)
- De Zilva, Nathan (Caulfield Grammar School)
- Deng, Yaxin (Brentwood Secondary College)
- Diment, Dayne (Saint Ignatius College Geelong)
- Dudley, James (The Knox School)
- Eardley, Thomas (Carey Baptist Grammar School)
- Ellis, Corey (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Evans, Tom (St Patrick's College)
- Field, Benjamin (Bialik College)
- Fitzpatrick, Mairead (St Columba's College)
- Foley, Thomas (St Joseph's College Newtown)
- Fordham, Eliza (The Geelong College)
- Franz, Adam (Parade College)
- Freeman, Thomas (Melbourne High School)
- Gerwing, Hudson (Trinity Grammar School)
- Grant, James (Marcellin College)
- Haggar, Nathan (Ivanhoe Grammar School)
- Halsall, Joshua (Scotch College)
- Hamilton, Hugh (Brighton Grammar School)
- Hansford, Samuel (Kingswood College)
- Harwood, Emily (Saint Ignatius College Geelong)
- Hassed, Chloe (Methodist Ladies College)
- Hayes, Jack (St Joseph's College Newtown)
- Hidic, James (Kardinia International College)
- Ho, Gavin (The Knox School)
- Hua, Kevin (Suzanne Cory High School)
- Huang, Mincong (Balwyn High School)
- Hudgell, Patrick (Christian College Institute of Senior Education)
- Hung, Yi Ching (Balwyn High School)
- Italiano, Marcus (Balwyn High School)
- Karabatak, Kaan (Roxburgh College)
- Keane, Michelle (Padua College)
- Kemp, Jarrod (St Patrick's College)
- Khuu, Anthony (Keilor Downs College)
- Kim, So Yun (Our Lady of Sacred Heart College)
- Klein, Adam (Mount Scopus Memorial College)
- Koch, David (Waverley Christian College)
- Kony, Paul (De La Salle College)
- Korevaar, Steven (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Lachal, Foley (Mansfield Secondary College)
- Larkworthy, Thomas (Brighton Grammar School)
- Lee, Michelle (Brentwood Secondary College)
- Lefebvre, Nicholas (Xavier College)
- Lewis, Ashleigh (Caulfield Grammar School)
- Liali, Julian (Parade College)
- Liu, Vivienne (Glen Waverley Secondary College)
- Low, Wei Hao (Melbourne High School)
- Luong, Andrew (Caroline Chisholm Catholic College)
- Lynn, Roberta (Eltham High School)
- Mahdavian, Narges (Caulfield Grammar School)
- Mann, Sacha (Girton Grammar School Ltd)
- Marett, Oliver (Trinity Grammar School)
- Mccarthy, Thomas (St Bede's College)
- Mcfarlane, Zac (Catholic College Wodonga)
- Miokovic, Nicholas (Essendon Keilor College)
- Monagle, Justin (Haileybury College)
- Mousley, Sarah (Sacred Heart College Geelong)
- Muirden, Lachlan (Woodleigh School)
- Muker, Randeep (Alphington Grammar School)
- Muller, Ruby (Melbourne Girls' College)
- Murray, Meredith (Shelford Girls' Grammar)
- Nakase, Kaori (John Monash Science School)
- Napoli, Jordan (St Joseph's College Newtown)
- Ng, Jessica (Brentwood Secondary College)
- Nguyen, Kelly (Reservoir High School)
- Nguyen, Myers (St Albans Secondary College)
- Nomikoudis, Maria (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Ohlmeyer, Daniel (Glenvale School)
- Pagunsan, Kyrstie (Epping Secondary College)
- Pamment, William (St Bernard's College)
- Park, Joo Chan (Trinity Grammar School)
- Pearse, Maxwell (Girton Grammar School Ltd)
- Perera, Ethan (Mount Waverley Secondary College)
- Phan, Hoang Minh Tam (The Peninsula School)
- Philip, Anna (Lauriston Girls School)
- Portelli, James (St Bernard's College)
- Qazi, Natasha (Nossal High School)
- Quach, Ngoc Trinh (Kardinia International College)
- Quin, Ignatius (Xavier College)
- Raftery, April (Siena College)
- Roque, Francisco Gian (Glen Waverley Secondary College)
- Roth, Michael (Greensborough Secondary College)
- Schwarz, Nicholas (Ivanhoe Grammar School)
- Segal, Cameron (Wesley College)
- Smollen, Georgia (Frankston High School - VCE Campus)
- Sorenson, Rory (Box Hill High School)
- Sorrentino, John (St Bernard's College)
- Staff, Robert (Euroa Secondary College)
- Tan, Zhen Sheng (Mount Waverley Secondary College)
- Tang, Elvis (Box Hill High School)
- Thiele, Daniel (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Thorne, Nathan (Wanganui Park Secondary College)
- Toy, Braden (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Trainor, Jameson (St Bernard's College)
- Tran, Daniel (Box Hill Institute)
- Tseng, Yueh (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Vong, Cassandra (Gleneagles Secondary College)
- Walsh, Kieren (St Joseph's College Newtown)
- Wang, Ban Ruo (Balwyn High School)
- Wang, Daniel (Haileybury College)
- Wang, Wei Xiao (The Peninsula School)
- Wang, Zongyi Selena (Sunshine College)
- Weatherby, Samuel (Brighton Grammar School)
- Wen, Lifeng (Balwyn High School)
- Wescombe, Luke (St Bede's College)
- Witt, Markus (Ivanhoe Grammar School)
- Wong, Joshua (Trinity Grammar School)
- Wyllie, Jessica (Ivanhoe Grammar School)
- Xia, Yuan Jing (Vermont Secondary College)
- Yang, Cece (Koonung Secondary College)
- Yang, Darren (Glen Waverley Secondary College)
- Yeatman, Julian (Wesley College)
- Yip, Melissa (Glen Waverley Secondary College)
- Zhang, Jiahao (Balwyn High School)
- Zhang, Walter (Melbourne High School)
- Zhang, Xiaoqing (Mount Waverley Secondary College)
- Zheng, Qianer (Mckinnon Secondary College)
- Zhou, Richard (Scotch College)
44 (202 total)
- Abdi-Hashi, Shirwa (Brunswick Secondary College)
- Abel, Jake (Beaconhills College - Pakenham)
- Abougelis, James (Strathmore Secondary College)
- Al-Saffar, Naba (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Alkazali, Mustafa (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Ananthakumar, Dilan (Caulfield Grammar School)
- Arlt, Brady (Brighton Secondary College)
- Au, Glen (Vermont Secondary College)
- Ayres, Kieran (St Kevin's College Toorak)
- Bao, Tin (Box Hill High School)
- Barling-Luke, Brianna (Canterbury Girls Secondary College)
- Bennetto, Kyle (Warrandyte High School)
- Berryman, Thomas (Carey Baptist Grammar School)
- Bhandoria, Saloni (Nossal High School)
- Bialecki, Andrew (Ringwood Secondary College)
- Binns, Alec (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Bo, Shengwen (Carey Baptist Grammar School)
- Bragg, Janelle (Werribee Secondary College)
- Bucki-Smith, Aleksandra (Sacred Heart College Geelong)
- Bui, Huy (Caroline Chisholm Catholic College)
- Bulmer, Nicholas (Aquinas College)
- Buttler, Joshua (Assumption College)
- Bye, Dylan (St Bernard's College)
- Cameron, Jack (Box Hill High School)
- Canavan, Shanya (Billanook College Ltd)
- Cavallo, Jonathan (St Joseph's College Mildura)
- Chan, Xin Quan (Glen Waverley Secondary College)
- Chapman, Michael (Christian College Institute of Senior Education)
- Chatterton, Alexander (Christian Brothers' College St Kilda)
- Chatterton, Lucy (Mansfield Secondary College)
- Chen, Beata (The Geelong College)
- Chen, Whitney (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Choi, San Ie (Doncaster Secondary College)
- Chu, Annie (Presbyterian Ladies' College)
- Cole, Alexander (Glen Waverley Secondary College)
- Coleman, Leo (Lorne-Aireys Inlet P12 College)
- Collins, Emma (Geelong Grammar School)
- Cookson, Daniel (Emerald Secondary College)
- Corsetti, Jacqueline (Craigieburn Secondary College)
- Craythorn, Anthony (Whitefriars College)
- Crofts, Benjamin (Trinity Grammar School)
- Dasika, Sol (Haileybury College)
- Davis, Tanya (Nossal High School)
- De Marco, Lavinia (St Monica's College)
- Deng, Joyce (Methodist Ladies College)
- Di Santo, Matthew (St Joseph's College Newtown)
- Dimitriadis, Christopher (Yarra Valley Grammar School)
- Dissanayake, Tharushi (Glen Waverley Secondary College)
- Dower, Jay (Greensborough Secondary College)
- Drimer, Sebastian (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Durran, Che (St Joseph's College Newtown)
- Eng, Sarah (Melbourne Girls' College)
- Esdale, Tom (Ballarat Clarendon College)
- Fanous, Sarah (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Farr, Paris (St Leonards College)
- Feng, Jia Yu (Glen Waverley Secondary College)
- Fennell, Kaitlyn (Melbourne Girls Grammar)
- Fong, Jennifer (Glen Waverley Secondary College)
- Gee, Brendan (Frankston High School - VCE Campus)
- Gibney, Thomas (Ballarat Clarendon College)
- Girish, Dhanush (Nossal High School)
- Gong, Mengnian (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Green, Evan (St Patrick's College)
- Greenhough, Anna (St Catherine's School)
- Gregson, Morgan (Shelford Girls' Grammar)
- Grillo, Jade (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Gu, Jenny (Glen Waverley Secondary College)
- Guo, Yue (Mount Waverley Secondary College)
- Gvalda, Rachael (St andrews Christian College)
- Haisken-De New, Kolya (Kew High School)
- Halimi, Mohammad (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Hall, Max (John Monash Science School)
- Harrison, Sarah (Tintern Schools)
- Hawkins, Brayden (De La Salle College)
- Hegedus, Matthew (Billanook College Ltd)
- Hellsten, Paul (Kardinia International College)
- Hoang, David (Maribyrnong Secondary College)
- Holland, Cullem (Boort District P-12 School)
- Hu, Shi Yang (Haileybury College)
- Huang, Kexin (Glen Waverley Secondary College)
- Hung, Sandy (University High School)
- Ioannou-Booth, Dylan (John Monash Science School)
- Jain, Rhea (Nossal High School)
- Janami, Elisa (Melbourne Girls' College)
- Jiang, Rochelle (Haileybury Girls College)
- Jin, Zhuoqing (Mckinnon Secondary College)
- Jones, Madeleine (Kardinia International College)
- Jones, William (Geelong Grammar School)
- Kamkar, Parsa (Kew High School)
- Kan, Christopher (St Patrick's College)
- Kang, Cathy (Mckinnon Secondary College)
- Kapadia, Mohit (Highvale Secondary College)
- Karikas, Jonathan (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kawakami, Takumi (forest Hill College)
- Keeghan, Kate (Our Lady of Sion College)
- Kelderman, Cormac (Ballarat Clarendon College)
- Keogh, Taylah (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kim, Yae Yun (Balwyn High School)
- Koschitzke, Ethan (Warracknabeal Secondary College)
- Kothari, Tanya (Rowville Secondary College)
- Lai, Shaolian (Toorak College)
- Laowachara, Sasinipa (Brighton Secondary College)
- Laverde, Jayden (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Le, David (Maribyrnong Secondary College)
- Lee, Bridget (Copperfield College)
- Leibel, Jonathan (Mount Scopus Memorial College)
- Leschen, Vitaly (Myrtleford P-12 College)
- Lewis, Sabrina (The King David School- Senior School)
- Li, Jing (Brauer College)
- Lieu, Patrick (Distance Education Centre Victoria)
- Ling, Clarence (Brentwood Secondary College)
- Ling, Steven (The Geelong College)
- Linley, James (Trinity Grammar School)
- Liu, Annie (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Liu, Zhuoqun (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Luke, Madeline (Flinders Christian Community College)
- Mahney, Jeremy (Melbourne Grammar School)
- Mcclusky, Caitlin (Genazzano F.C.J. College)
- Mccormack, Justin (Aquinas College)
- Mckenzie, Daniel (Caulfield Grammar School)
- Mendis, Mariya (Sacred Heart College Geelong)
- Meyers, Lauren (Geelong Grammar School)
- Mills, William (Ballarat Grammar)
- Missen, Daniel (Catholic College Sale)
- Muhandiramge, Michaela (Mentone Girls' Grammar School)
- Muir, Eliza (Melbourne Girls Grammar)
- Mujanic, Emir (Sirius College - Keysborough Campus)
- Mulayim, Teoman (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Murchie, Edward (Scotch College)
- Nanayakkara, Mihirangi (Glen Waverley Secondary College)
- Naqeeb, Mohamed (Ballarat Grammar)
- Natarajan, Adithyan (Suzanne Cory High School)
- Nguyen, David (Suzanne Cory High School)
- Nguyen, Nina (Killester College)
- Nguyen, Thu Thao (Mill Park Secondary College)
- Ni, Ze Shang (Firbank Grammar School - Jiangyan Number 2 High School)
- Niyangoda, Shawantha (Western Heights Secondary College)
- O'Brien, Ebony (Damascus College)
- O'Brien, Ellen (Eltham High School)
- Pan, Louie (Glen Waverley Secondary College)
- Parsons, James (Heathmont College)
- Partington, Jordan (St Joseph's College Newtown)
- Pereira, Tansy (The Geelong College)
- Perry, Morgan (The Geelong College)
- Pho, Linhlinh Vi (Braybrook College)
- Piao, Yongxue (Alphington Grammar School)
- Ping, David (Glen Waverley Secondary College)
- Prato, Olivia (Ballarat Clarendon College)
- Punchibandage, Sanath (Nossal High School)
- Quinlan, Chloe (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Richards, Oliver (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Rohani, Faran (Glen Waverley Secondary College)
- Rotar, Hayley (Haileybury Girls College)
- Rutherford, Steven (Maribyrnong Secondary College)
- Ryan, Caitlin (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Ryan, Fiacre (Northcote High School)
- Saflin, Daniel (Kardinia International College)
- Samuri, Muhammad (Melbourne High School)
- Schiller, Matthew (Xavier College)
- Sebastian, Brooke (Melbourne Girls' College)
- Sekar, Suchitra (Glen Waverley Secondary College)
- Seow, Jasmine (Glen Waverley Secondary College)
- Serin, Sumeyye (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Shiel, Carla (Mill Park Secondary College)
- Sibbald, Jacob (St Bernard's College)
- Smith, Connor (St Patrick's College)
- Smith, Georgia (Padua College)
- Soo, Adam (Balwyn High School)
- Southgate, James (Brighton Grammar School)
- Steffens, Damon (Caulfield Grammar School)
- Subotsch, Portia (Kilvington Grammar School)
- Sun, Yan Min (Shelford Girls' Grammar)
- Sylivris, Naomi (Methodist Ladies College)
- Tai-Jones, Aidan (Kew High School)
- Taney, Charles (Centre for Adult Education)
- Tang, Anlu (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Teede, James (Xavier College)
- Tian, Hejia (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Trinh, Michelle (Suzanne Cory High School)
- Virgona, Julian (Whitefriars College)
- Vorlicek, Lars (Balwyn High School)
- Wada, Miki (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Waldron, Sienna (Genazzano F.C.J. College)
- Waterman, Mitchell (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Whitehand, Tom (St Joseph's College Newtown)
- Wright, Emma (Box Hill High School)
- Wu, Maggie (Huntingtower School)
- Wu, Rico (Nossal High School)
- Wu, Yifan (Koonung Secondary College)
- Wu, Zhongjie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Xie, Xinyi (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Yang, Yun (Templestowe College)
- Yao, Lily (Westall Secondary College)
- Yau, Dianaimh (Padua College)
- Yue, Gavin (Balwyn High School)
- Zappala, Matthew (Trinity Grammar School)
- Zhai, Yiting (Ballarat Clarendon College)
- Zhang, Ran (Essendon Keilor College)
- Zheng, Jiamin (Vermont Secondary College)
- Zhou, James (Huntingtower School)
- Zhou, Yu Jun (Glen Waverley Secondary College)
- Zhu, Bob (Haileybury College)
43 (267 total)
- Abdul, Wahid (Suzanne Cory High School)
- Agathos, James (Macleod College)
- Ahmed, Sabriye (Sirius College - Keysborough Campus)
- Aizenstros, Abigail (Bialik College)
- Alderuccio, Loren (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Anderson, Cameron (Gleneagles Secondary College)
- Anderson, Luke (Frankston High School - VCE Campus)
- Annoptham, Sansuda (Canterbury Girls Secondary College)
- Armstrong, Lloyd (Haileybury College)
- Arnold, Justin (Trinity Grammar School)
- Arshad, Unas (Gleneagles Secondary College)
- Arthur, Brittany (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School)
- Bajan, Stephen (Whitefriars College)
- Ballerini, Ruby (Shelford Girls' Grammar)
- Barnaby, Ryan (Wesley College)
- Barrett, Conor (Melbourne Grammar School)
- Bassal, Sabrina (Minaret College)
- Benstead, Emily (Clonard College)
- Bisset, Stewart (Yea High School)
- Blair, Matthew (The Peninsula School)
- Bonetti, Glen (Luther College)
- Bortoli, Briana (Avila College)
- Bowler-Clements, Sasha (Narre Warren South P-12 College)
- Bradica, Bianca (Geelong Grammar School)
- Braganza, Rebecca (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Brehaut, Lachlan (St Francis Xavier College)
- Brown, Ryan (Catholic Regional College Melton)
- Brown, Stuart (Ballarat High School)
- Bryant, Callum (Kew High School)
- Bunker, Ronald (The Geelong College)
- Burley, Connor-James (Trinity Grammar School)
- Burt, Patrick (Xavier College)
- Busbridge, Paige (Woodleigh School)
- Campbell, Christopher (Strathmore Secondary College)
- Campbell, Lara (Greensborough Secondary College)
- Carolan, Daniel (Ivanhoe Grammar School)
- Chapneviss, Ella (Camberwell High School)
- Charlesworth, Matthew (Haileybury College)
- Chen, Feng Chao (Camberwell Grammar School)
- Chen, Kevin (Mckinnon Secondary College)
- Clements, Adam (Overnewton Anglican Community College)
- Cobbe, Olivia (Flinders Christian Community College)
- Coghill, Callum (St Bernard's College)
- Cohen, Adam (Mount Scopus Memorial College)
- Collett, Natalie (The Geelong College)
- Collins, Derek (Catholic College Sale)
- Corbel, Madeleine (The Peninsula School)
- Cordell, Evan (Box Hill High School)
- Courtney, Matthew (Nunawading Christian College - Secondary Campus)
- Croke, Virginia (Suzanne Cory High School)
- Davey, Leigh (Greensborough Secondary College)
- Davies, Jessica (Melbourne Girls' College)
- Davis, Kent (Princes Hill Secondary College)
- Dawes, Nicholas (Brighton Grammar School)
- Dawson, Fraser (Woodleigh School)
- De Kretser, Shane (Maranatha Christian School)
- Despotellis, James (Caulfield Grammar School)
- Dimas, Peter (Brentwood Secondary College)
- Dodd, Tyler (Geelong Grammar School)
- Doratiyawa, Sugandi (Nossal High School)
- Doyle, Stephanie (Catholic Ladies College)
- Du, Michael (Nossal High School)
- Dugdale, Isabelle (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Dulce, Jonathan (St Joseph's College Newtown)
- Duong, Robert (Braybrook College)
- Eagles, Larissa (Gilson College)
- Elhawli, Walid (Bayside P-12 College - Paisley Campus)
- Faithfull, Henry (Trinity Grammar School)
- Faulkner, Alexander (Girton Grammar School Ltd)
- Ferguson, James (Mount Clear College)
- Francis, Halim (Northcote High School)
- Friebel, Hannah (Mentone Girls' Grammar School)
- Fu, Jennifer (Korowa Anglican Girls' School)
- Gadsden, Francis (Geelong Grammar School)
- Gajanayaka, Gomiya (Nossal High School)
- Gardner, Breanna (Frankston High School - VCE Campus)
- Garrod, Ellissa (Genazzano F.C.J. College)
- Geyer, Kathryn (Koo Wee Rup Secondary College)
- Giannellis, Georgio (Scotch College)
- Greenhill, Edward (Catholic College Wodonga)
- Grimmer Perez, Lia Fernanda (Methodist Ladies College)
- Grimshaw, Alice (Catholic College Wodonga)
- Grover, Akriti (Werribee Secondary College)
- Gungor, Fatma (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Guthrie, Pollyanna (Ballarat Grammar)
- Haggar, Mathew (Ivanhoe Grammar School)
- Han, Chengzhe (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Hang, Trevor (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Harrison, Hanah (Cohuna Secondary College)
- Hart, Daniel (Loyola College)
- Hartnett, Riley (Haileybury College)
- Hayman, Adam (Mount Scopus Memorial College)
- Hays, Benjamin (Scotch College)
- He, You Heng (Kardinia International College)
- He, Yunting (Taylors Senior College)
- Hedt, Luke (St Brigid's College)
- Herd, Oliver (St Bede's College)
- Higham, Sophie (Mckinnon Secondary College)
- Ho, Cindy (Suzanne Cory High School)
- Ho, Kenny (Braybrook College)
- Hodgson, Sophia (Vermont Secondary College)
- Holland, Callum (St Patrick's College)
- Hotchin, Kelly (Ballarat Grammar)
- Howell, Thomas (St Joseph's College Newtown)
- Hu, Xin Yue (Oxley Christian College)
- Huertas Aristizabal, Manuel (Melbourne High School)
- Iliadis, Sophie (Bentleigh Secondary College)
- Jayasinghe, Gihani (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Jeans, Kate (Koonung Secondary College)
- Johnson, Jack (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Kakria, Saumya (Macrobertson Girls High School)
- Kaur, Gursimran (Catholic Ladies College)
- Kearney, James (Blackburn High School)
- Kennewell, Laura (Shelford Girls' Grammar)
- Kha, Wilson (Northcote High School)
- Kotsimbos, Clara (Woodleigh School)
- Koubar, Amani (Keilor Downs College)
- Kreymborg, Matthew (St Brigid's College)
- Krotsis, James (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kunda, Ramsen (St Monica's College)
- La Mattina, Alessandra (Methodist Ladies College)
- Lam, Tracy (Methodist Ladies College)
- Lan, Rita (Haileybury Girls College)
- Larcombe, Amanda (Alkira Secondary College)
- Lau, Caleb (Scotch College)
- Lay, Jonathan (Melbourne High School)
- Lazar, Yael (Leibler Yavneh College)
- Le Fleur, Nathan (Emmaus College)
- Le, Bobby (Melbourne High School)
- Le, Dai-An (Nossal High School)
- Le, Stephanie (Suzanne Cory High School)
- Lee, Hun (Glen Waverley Secondary College)
- Li, Manhao (Bentleigh Secondary College)
- Li, Weiming (Balwyn High School)
- Lin, Yubin (Balwyn High School)
- Ling, Yicheng (Mentone Grammar School)
- Lockhart, Anna (Star of The Sea College)
- Lorimer, David (Beaconhills College - Pakenham)
- Lu, Yuanyuan (Carey Baptist Grammar School)
- Luo, Siyuan (Melbourne Girls' College)
- Ma, Tim (Maribyrnong Secondary College)
- Macdougall, Robert (Scotch College)
- Marks, Samuel (St Kevin's College Toorak)
- Mascitelli, Jack (Camberwell Grammar School)
- Mcleod, Kael (Mount Waverley Secondary College)
- Mcmahon, Connor (Ballarat Grammar)
- Mcmenamin, Michaela (The Peninsula School)
- Mcmillan, Zachary (Werribee Secondary College)
- Meerman, Nicholas (Trinity Grammar School)
- Meng, Xiaoyu (Korowa Anglican Girls' School)
- Michailidis, Corey (Melbourne High School)
- Millar, Joel (Padua College)
- Millard, Katelyn (Monivae College)
- Millen, Eliza (Ballarat Clarendon College)
- Miller, Iona (Firbank Grammar School)
- Milner, Ryan (Bialik College)
- Minter, Jordan (Parade College)
- Moody, Mitchell (Mentone Grammar School)
- Moon, Jeong Hyun (Mckinnon Secondary College)
- Mun, Wei Ming (Oxley Christian College)
- Munasinghe, Karvinda (Nossal High School)
- Nagel, Meir (Yesodei Hatorah College - Billilla Campus)
- Naing, Kay (Mount Waverley Secondary College)
- Napoleone, Andre (Yarra Valley Grammar School)
- Nashed, Joy (Lighthouse Christian College)
- Neville, Jonathon (Ballarat Grammar)
- Newton, Timothy (Carey Baptist Grammar School)
- Ng, Benjamin (Mazenod College)
- Ng, Eugene (Box Hill High School)
- Ng, Mavis (Vermont Secondary College)
- Ngo, Thuy-Bang (Caroline Chisholm Catholic College)
- Nguyen Duy Hoach, Alexander (Wellington Secondary College)
- Nguyen, Anh (Braybrook College)
- Nguyen, Thomas (Suzanne Cory High School)
- Nguyen, Tony (Caroline Chisholm Catholic College)
- Ni, Yuwen (Mount Waverley Secondary College)
- O'Connor, Patrick (St Joseph's College Newtown)
- Octaviano, Tristan (Glen Eira College)
- Omerovic, Edina (Minaret College)
- Pang, Ke (Haileybury Li Hui High School)
- Partos, Max (Koonung Secondary College)
- Patterson, Justin (St Joseph's College Newtown)
- Peng, Joshua (Simonds Catholic College)
- Persson, Eliza (Elwood College)
- Petering, Joshua (Murtoa P-12 College)
- Pham, Michelle (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Phan, Loi (Mazenod College)
- Piccione, Joseph (Strathmore Secondary College)
- Pittaway, Islay (Salesian College Sunbury)
- Plumridge, Hannah (Covenant College)
- Preston, Boyd (Distance Education Centre Victoria)
- Psarakos, Vasilios (St John's Greek Orthodox College)
- Pundij, Phillip (St Joseph's College Newtown)
- Purcell, Hamish (Geelong Grammar School)
- Quazi, Voltaire (Mckinnon Secondary College)
- Ramsey, Audrey (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Raso, Evan (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Richards, James (Grovedale College)
- Robinson, Lachlan (Woodleigh School)
- Rooney, Lachlan (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Roper, Jackson (Haileybury College)
- Russell, Katherine (Geelong Grammar School)
- Russell, Madeleine (Mentone Girls' Grammar School)
- Santilli, Nicholas (Parade College)
- Sendikas, Alexander (Yarra Valley Grammar School)
- Serry, Jacob (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sharman-Smith, Jonty (Mckinnon Secondary College)
- Shelton, Joseph (Notre Dame College)
- Shen, Ziying (Caulfield Grammar School)
- Shrimpton, Matthew (Christian Brothers' College St Kilda)
- Simmons, Liam (Bacchus Marsh Grammar)
- Smith, Patrick (Marcellin College)
- Song, Taejine (Brunswick Secondary College)
- Spathis, Athena (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Srblin, Sky (University High School)
- Steel, Hannah (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Steinberg, Ruby (Mount Scopus Memorial College)
- Stevens, Holly (Sunbury College)
- Stevens, Leeam (Vermont Secondary College)
- Stevenson, Jacob (Oxley Christian College)
- Svinos, Emmanuel (Carey Baptist Grammar School)
- Syed, Sameer (Minaret College)
- Tait, Edward (Brighton Grammar School)
- Tallis, Samuel (Geelong Grammar School)
- Tang, Bradley (Glen Waverley Secondary College)
- Tang, David (Nossal High School)
- Telford, Samuel (Geelong Grammar School)
- Temby, William (Nossal High School)
- Teng, Jia Rou (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Thornton, Emma (Koonung Secondary College)
- Tiong, Elleen (Presbyterian Ladies' College)
- Tjiandra, Adela (St Michael's Grammar School)
- Tobin, Jordan (Rochester Secondary College)
- Tong, Jack (Nossal High School)
- Tran, Jessica (Wellington Secondary College)
- Trifilo, Michael (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Truong, Michelle (Lauriston Girls School)
- Tu, Linh (Caroline Chisholm Catholic College)
- Van Der Horst, Alex (Whitefriars College)
- Verbeek, Jessica (Our Lady of Sion College)
- Vincent, Nicholas (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Vo, Kim (Hume Central Secondary College - Town Park Campus)
- Vogel, Ethan (Melbourne High School)
- Vong, Alvin (Melbourne High School)
- Vu, Chi (Suzanne Cory High School)
- Vukadin, Kristian (Catholic Regional College Sydenham)
- Wang, Wenhao (Glen Waverley Secondary College)
- Wareham, Alyssa (Korowa Anglican Girls' School)
- West, Nicholas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- White, Conor (Woodleigh School)
- Wilkinson, Jackson (Kew High School)
- Williams, Jack (Mercy Regional College Camperdown)
- Williams, Jenna (Ballarat Clarendon College)
- Wong, Hong Wei (Glen Waverley Secondary College)
- Wong, Melanie (Haileybury Girls College)
- Wright, Peter (Maribyrnong Secondary College)
- Wu, Benjamin (Haileybury College)
- Ye, Mianmi (Balwyn High School)
- Yip, Julian (Glen Waverley Secondary College)
- You, Hui (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Young, Sophie (The Geelong College)
- Yousuf, Maryam (Werribee Secondary College)
- Yu, Ke Cheng (Tintern Schools)
- Zhang, Yixiao (Huntingtower School)
- Zhang, Yujie (Firbank Grammar School - Jiangyan Number 2 High School)
- Zhu, Jiannan (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Zuo, Sandra (Mckinnon Secondary College)
42 (324 total)
- Adam, Nicole (Brentwood Secondary College)
- Agius, Tori (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Ajit, Priyanka (Brentwood Secondary College)
- Alger, Bree (Marist Sion College)
- Alhamdani, Ali (Melbourne High School)
- Anderson-Vague, Conor (Koonung Secondary College)
- Anderson, Tayla (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Andritsos, Steven (Caulfield Grammar School)
- Anthony, Frances (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Ashbolt, Katherine (Fintona Girls School)
- Ashmore, Leigh (Melbourne High School)
- Athulathmudali, Kasun (Glen Waverley Secondary College)
- Atkins, Dylan (Mount Lilydale Mercy College)
- Atkins, Emma (Haileybury Girls College)
- Attanayake, Chatura (Balwyn High School)
- Attanayake, Hasani (Balwyn High School)
- Axford, Liam (Marist Sion College)
- Aydin, Furkan (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Ayobi, Aeeman (Nossal High School)
- Bahuguna, Sunchit (Ringwood Secondary College)
- Ballard, Annabelle (University High School)
- Banerjee, Shivani (Presbyterian Ladies' College)
- Bartlett, Andrew (Highvale Secondary College)
- Bartlett, Jordan (Nagle College)
- Bianco, Kaila (Sacre Coeur)
- Bicknell, Corey (Bendigo Senior Secondary College)
- Bird, Courtney (Yarra Valley Grammar School)
- Blaich, Nicholas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Blakley, Tosh (St Michael's Grammar School)
- Booth, Kathryn (Loyola College)
- Boyle, Madeleine (Mentone Girls' Grammar School)
- Boyle, Marnie (Ringwood Secondary College)
- Bravis-Walmaggia, Luke (Carwatha College P-12)
- Brown, Nina (The Geelong College)
- Bryans, Chelsea (Ballarat Clarendon College)
- Bui, Dinh (Braybrook College)
- Bulluss, Rebecca (Melbourne Girls' College)
- Cai, Joseph (Haileybury College)
- Cai, Penny (Ruyton Girls' School)
- Callahan, Jack (St Joseph's College Newtown)
- Cao, John (Kew High School)
- Carey, Jed (St Bernard's College)
- Carletti, Adrian (Whitefriars College)
- Carr, Adam (Kew High School)
- Carter, Megan (Sacre Coeur)
- Cartwright, Anna (Caulfield Grammar School)
- Caruana, Michael (Caulfield Grammar School)
- Cassells, James (Ballarat Grammar)
- Cauchi, Charmaine (Overnewton Anglican Community College)
- Chan, Hoi Sang (Glen Waverley Secondary College)
- Chan, Leung Sum (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Chandler, Catherine (Methodist Ladies College)
- Chen, Elizabeth (Wellington Secondary College)
- Chen, Feng (Alphington Grammar School)
- Chen, Jiahui (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Chen, Wendy (Presbyterian Ladies' College)
- Cheong, Bryanna (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Chin, Wynona (Box Hill High School)
- Chizik, Rodney (Mount Scopus Memorial College)
- Clark, Ella (Mater Christi College)
- Clarkson, Joshua (Brentwood Secondary College)
- Closs, Aaron (Warrandyte High School)
- Cloti, Alisha (Notre Dame College)
- Connop, Samuel (Marcellin College)
- Cook, Matthew (Woodleigh School)
- Corridon, Emma (Genazzano F.C.J. College)
- Crawford, Tom (St Brigid's College)
- Crisp, Patrick (The Geelong College)
- Cronin, Patrick (Whitefriars College)
- Crutchfield, Tahlee (Mount Clear College)
- Dade, Benjamin (Padua College)
- Dang-Nguyen, Lawrence (Camberwell Grammar School)
- Dao, Crystal (Brentwood Secondary College)
- Darvell, Rhys (Cobram Secondary College)
- Davis, Jack (Belgrave Heights Christian School)
- De Angelis, Olivia (Notre Dame College)
- Desai, Priyuni (Nossal High School)
- Devilee, William (Geelong Grammar School)
- Digby, Perri (Clonard College)
- Dinevska, Marija (Thornbury High School)
- Dolenc, Mack (Kardinia International College)
- Dundon, Shamus (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Dunning, Madeline (Our Lady of Sion College)
- Dusting, Julian (Trinity Grammar School)
- Dutta, Anjali (Sacre Coeur)
- Earl, Carleigh (Overnewton Anglican Community College)
- Edwards, Alice (Kardinia International College)
- El Kady, Adam (Minaret College)
- Ellis, Edward (The Peninsula School)
- Evans, Grace (Genazzano F.C.J. College)
- Fan, Wendian (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Farrar, Jessica (Girton Grammar School Ltd)
- Farrugia-Roberts, Jaedon (Mount Lilydale Mercy College)
- Faulkner, Scarlett (Catholic Ladies College)
- Fitzgerald, Kevin (St Kevin's College Toorak)
- Fredericks, Balin (Kardinia International College)
- Freeman, Jacob (Haileybury College)
- Frith, Catherine (Ruyton Girls' School)
- Fuller, Bradley (The Geelong College)
- Fung, Matthew (Nossal High School)
- Furman, Joshua (St Leonards College)
- Gabrial, Noor (Glen Waverley Secondary College)
- Gallucci, Katerina (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Gao, Zhi Ting (Firbank Grammar School - Jiangyan Number 2 High School)
- Garrett, Casey (Huntingtower School)
- Grace, Miriam (Warragul Regional College)
- Grech, Jarrod (St Bernard's College)
- Gregors, James (Haileybury College)
- Gupta, Ojasvi (Nossal High School)
- Ha, Jesslyn (Glen Waverley Secondary College)
- Hall, Sasha (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Halson, Charlotte (Christian College Institute of Senior Education)
- Han, Jing (Carey Baptist Grammar School)
- Han, Sonja (Balwyn High School)
- Handley, Samuel (St Joseph's College Newtown)
- Hanlon, Elizabeth (Mount Lilydale Mercy College)
- Hassan, Ibrahim (Noble Park Secondary College)
- Hayes, James (The Hamilton and Alexandra College)
- Hewawissa, Christina (Haileybury Girls College)
- Hickey, Samantha (Star of The Sea College)
- Hiesler, Edward (Trinity Grammar School)
- Hillman, Blake (The Peninsula School)
- Hives, Zoe (Mount Clear College)
- Hogan, Hayley (Birchip P-12 School)
- Hotker, Leah (Girton Grammar School Ltd)
- Huang, Junyan (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Huang, Rui (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Hubble, Anthony (Emmanuel College (Altona North))
- Ireland, Michael (Wanganui Park Secondary College)
- Ja, Henry (Wellington Secondary College)
- Jakob, Lauren (Ballarat Grammar)
- Jayasinghe, Varone (Mazenod College)
- Jensen, Keenan (St Bede's College)
- Jess, Liam (St Patrick's College)
- Ji, Jessica (University High School)
- Ji, Zeng-Ming (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Johnson, Liam (Christian College Institute of Senior Education)
- Jones, Isaac (Haileybury College)
- Jordan, Kiana (Dromana Secondary College)
- Kan, Michael (St Patrick's College)
- Keach, Edward (Geelong Grammar School)
- Kilpatrick, Samuel (Patterson River Secondary College)
- Kim, Andrew (Brentwood Secondary College)
- Kim, Jongwook (Trinity Grammar School)
- Kontaxis, Keely (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Koschmann, Max (Murtoa P-12 College)
- Kumar, Tristan (Christian Brothers' College St Kilda)
- Larsen, Nicholas (Trinity Grammar School)
- Le, Song Tinh (St Albans Secondary College)
- Leask, Erina (Our Lady of Sion College)
- Lee, Bernadette (Vermont Secondary College)
- Lee, Connie (Balwyn High School)
- Lewis, Grace (Genazzano F.C.J. College)
- Li, Kejian (Templestowe College)
- Little, James (Christian College Institute of Senior Education)
- Liu, Ruichen (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Liu, Ziqi (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Lo Presti, Samuel (De La Salle College)
- Lo, Debbie (Glen Waverley Secondary College)
- Lock, Andrew (Bacchus Marsh Grammar)
- Looney, Kate (St Mary Mackillop College)
- Luu, Kevin (Catholic Regional College Sydenham)
- Macleod, Cameron (Western Heights Secondary College)
- Magee, Clare (Loreto Mandeville Hall)
- Major, Hannah (Catholic Ladies College)
- Maran, Sharrman (Glen Waverley Secondary College)
- Markovski, David (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Marsh, Georgia (Ruyton Girls' School)
- Materia, Max (Ringwood Secondary College)
- Maturi, Tanya (St Albans Secondary College)
- Mcclelland, Nathan (Blackburn High School)
- Mcgrath, Eliza (The Geelong College)
- Mcgrath, Glen (Geelong Grammar School)
- Meeny, Lewis (Euroa Secondary College)
- Megow, Dominic (Suzanne Cory High School)
- Miesen, Zachary (Catholic Regional College Melton)
- Mikelsons, Bessie (Covenant College)
- Milanovic, Mikayla (Sacred Heart College Geelong)
- Milburn, Tianna (Fairhills High School)
- Millar, Robert (Xavier College)
- Molloy, Matthew (Kambrya College)
- Montgomerie, Hayden (St Bede's College)
- Morris, Hayden (Blackburn High School)
- Moulday, Brayden (Melbourne High School)
- Moussa, Omar (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Mulvogue, Hollie (Our Lady of Sion College)
- Mylonopoulos, Konstantinos (St John's Greek Orthodox College)
- Nachabe, Omar (East Preston Islamic College)
- Nash, Lily (Haileybury Girls College)
- Neal, Daniel (Aquinas College)
- Newall, Larissa (Ballarat Clarendon College)
- Newell, James (St Joseph's College Newtown)
- Nguyen, Alex (Nossal High School)
- Nguyen, Christopher (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Nguyen, Crystal (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Nguyen, Lisa (Suzanne Cory High School)
- Nguyen, Phillip (Wellington Secondary College)
- Nguyen, Vivian (Suzanne Cory High School)
- Nguyen, Xuan Duc Sinh (The Peninsula School)
- Nikolaou, Katherine (Methodist Ladies College)
- Nikolic, Bronte (St Leonards College)
- Nixon, Alexandra (Caulfield Grammar School)
- Njoku, Osinachi (Catholic Regional College Sydenham)
- O'Brien, Benjamin (St Bede's College)
- O'Donnell, Joseph (Ballarat Clarendon College)
- O'Rielly, Katherine (Caulfield Grammar School)
- Orwa, Janelle (Gilson College)
- Parker, Jarryd (Woodleigh School)
- Parker, Scarlett (Mornington Secondary College)
- Patel, Anshu (Patterson River Secondary College)
- Patel, Jil (Notre Dame College)
- Pattas, Georgina (Methodist Ladies College)
- Perera, Achali (Nossal High School)
- Perks, John (St Joseph's College Newtown)
- Peucker, Georgia (Kardinia International College)
- Phan, Trung (Rosebud Secondary College)
- Phun, Zerlinda (Wellington Secondary College)
- Plischka, Zachary (Yarra Valley Grammar School)
- Pollifrone, Anthony (St Joseph's College Mildura)
- Ponza, Matthew (Koonung Secondary College)
- Popa, Julia (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Price, Caitlin (Wesley College)
- Purcell, Nathan (Mansfield Secondary College)
- Qian, Mason (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Quantock, Eleanor (Melbourne Girls' College)
- Rae, Matthew (Yarra Valley Grammar School)
- Ramanlal, Ellie (Mckinnon Secondary College)
- Ranamukhaarachchi, Kithmin (Balwyn High School)
- Ranasinghe, Dilshan (Doncaster Secondary College)
- Rayner, Bethany (Ave Maria College)
- Regan, James (Melbourne Grammar School)
- Riley, Brad (Mill Park Secondary College)
- Ring, Jessica (Ivanhoe Grammar School)
- Robertson, Kate (Brighton Secondary College)
- Robinson, Thomas (Northcote High School)
- Rosenberg, Tara (Shelford Girls' Grammar)
- Rowe, Chelsea (Sacred Heart College Geelong)
- Ryan-Nicholls, Liam (Padua College)
- Saba, Jyhanna (Sacred Heart College Geelong)
- Saleh, Chantelle (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Salt, Morgan (Geelong Grammar School)
- Salvaggio, Tori (Loyola College)
- Samatidis, Dimitri (St Monica's College)
- Schachna, Jacob (Yeshivah College)
- Schallmeiner, Jack (RMIT TAFE)
- Schoffelen, Nina (Our Lady of Sion College)
- Shen, Michael (Glen Waverley Secondary College)
- Shen, Yi Ming (Firbank Grammar School - Jiangyan Number 2 High School)
- Shi, Davy (Mount Waverley Secondary College)
- Shiel, Melissa (Vermont Secondary College)
- Sidley, Scott (Overnewton Anglican Community College)
- Signorello, Sarah (Our Lady of Mercy College)
- Simon, Will (Brighton Grammar School)
- Smart, Henry (Haileybury College)
- Smith, Matthew (Haileybury College)
- Spencer, Georgia (Caulfield Grammar School)
- Sprague, Annie (Marymede Catholic College)
- Steele, Mitchell (St Patrick's College)
- Stock, Lachlan (Haileybury College)
- Surgijati, Nicole (Kew High School)
- Sutiono, Joshua (Ivanhoe Grammar School)
- Swanson, Edie (Siena College)
- Tan, Annaleigh (Mill Park Secondary College)
- Tan, Catherine Ivy (Balwyn High School)
- Tan, Renee (The Peninsula School)
- Tan, Yii Ying (Mount Waverley Secondary College)
- Tang, Michael (Mazenod College)
- Taylor, Monique (Loreto Mandeville Hall)
- Thang, Alan (Braybrook College)
- Thomas, Joel (Glenvale School)
- Thomas, Mack (Catholic College Sale)
- Thomas, Rachel (Methodist Ladies College)
- Thomson, James (Camberwell Grammar School)
- Thomson, Matthew (Emmanuel College (Altona North))
- Thou, Anei (Christian Brothers' College St Kilda)
- Toh, Nicoline (Glen Waverley Secondary College)
- Ton-Nu, Elysia (Suzanne Cory High School)
- Townshend, Charlotte (Toorak College)
- Tran, Anthony (Wellington Secondary College)
- Tran, Benjamin (Simonds Catholic College)
- Tran, David (Braybrook College)
- Tran, Khanh Ly (Suzanne Cory High School)
- Travis, Clare (Methodist Ladies College)
- Tucker, Darcy (Ballarat Clarendon College)
- Turnbull, Miya (Williamstown High School)
- Turner, Alexandra (Genazzano F.C.J. College)
- Uthayakumaran, Shalini (Nossal High School)
- Vancuylenburg, Shania (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Varghese, Adrian (Catholic College Wodonga)
- Vats, Rohan (Mount Waverley Secondary College)
- Vienet, Lauren (Koonung Secondary College)
- Vivarelli, Lucas (Parade College)
- Vuong, Judy (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Walker-Corbet, Jasper (Mount Clear College)
- Walton, Kelsey (The Peninsula School)
- Wang, Grace (Sacre Coeur)
- Wang, Paula (Haileybury Girls College)
- Wang, Xiaolei (Glen Waverley Secondary College)
- Wang, Ziyu (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Ward, Brittney (Ballarat Clarendon College)
- Wardell, Jessica (Catholic College Bendigo)
- Waters, Mitchell (Frankston High School - VCE Campus)
- Watkins, Katherine (Melbourne Girls' College)
- Watson, Samantha (Aquinas College)
- Watts, Clare (St Helena Secondary College)
- Weeks, Gemma (Glenvale School)
- Wen, Zebo (Koonung Secondary College)
- White, Jay (Overnewton Anglican Community College)
- Whitelaw, Ashley (Kilbreda College)
- Woo, Keith (Glen Waverley Secondary College)
- Woolfe, Kathleen (Aquinas College)
- Wu, Joseph (Waverley Christian College)
- Xerri, Benjamin (Parade College)
- Yang, Zhiyu (Lauriston Girls School)
- Yeung, Karen (Our Lady of Sion College)
- Youn, Alexandra (Mckinnon Secondary College)
- Young, Dino (Parade College)
- Yu, William (Balwyn High School)
- Yu, Yuanming (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Zelno, Bryce (Koo Wee Rup Secondary College)
- Zeng, Weijing (Ringwood Secondary College)
- Zhang, Yun Zhu (The Peninsula School)
- Zheng, Sally (Balwyn High School)
- Zhu, Huan Yan (Firbank Grammar School)
41 (431 total)
- Allen, James (Camberwell Grammar School)
- Allman, Natalie (Catholic College Sale)
- Alsaffar, Noor (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Anderson, Alan (Cheltenham Secondary College)
- Ang, Sim Yung (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Anokye, Nicholas (St Patrick's College)
- Aparo, Rebecca (Our Lady of Sion College)
- Are, Mia (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Awad, Lucille (Brunswick Secondary College)
- Baek, Jee Young (Glen Waverley Secondary College)
- Baird, Maggie (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Balraj, Jason (Maranatha Christian School)
- Barling, Ella (Carey Baptist Grammar School)
- Barr, Connor (Carey Baptist Grammar School)
- Basaran, Tolga (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Baulch, Emily (Monivae College)
- Beames, Gavin (Bendigo Senior Secondary College)
- Benjamin, Daniel (Frankston High School - VCE Campus)
- Bennett, Rhiannon (Mount Lilydale Mercy College)
- Beovich, Nathan (St andrews Christian College)
- Bhareti, Eksath (Doncaster Secondary College)
- Bhatti, Khizar (Suzanne Cory High School)
- Bishay, Alarion (Overnewton Anglican Community College)
- Blyth, Daniel (Gisborne Secondary College)
- Bordos, Patricia (Nossal High School)
- Bot, Thomas (Frankston High School - VCE Campus)
- Bountris, George (Northcote High School)
- Bowers, Nicholas (Heathmont College)
- Bozdogan, Eylul (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Bradfield, Taylor (Presbyterian Ladies' College)
- Brick, Daniel (Kurnai College - Precinct Campus)
- Brooke-Jackson, Daniel (Haileybury College)
- Brooks, Alexandra (Ringwood Secondary College)
- Brooks, Meagan (Ringwood Secondary College)
- Brown, Jesse (Kardinia International College)
- Brown, Leesa (Koo Wee Rup Secondary College)
- Browne, Monique (Haileybury Girls College)
- Bryan, Liam (Mooroolbark College)
- Buontempo, Marco (Salesian College)
- Burdekin, Noah (University High School)
- Burkitt, Mitchell (The Knox School)
- Burton, Samantha (Billanook College Ltd)
- Byrne, Ella (Suzanne Cory High School)
- Byrne, Harrison (Haileybury College)
- Cairns, Lachlan (St Leonards College)
- Cameron, Jake (Buckley Park College)
- Carlton, Jeremy (Geelong Grammar School)
- Cassar, Tamika (Ave Maria College)
- Cavanagh, Lachlan (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Cavoli, Ashleigh (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Chan, Ashley (Melbourne High School)
- Chan, Hu Chit Jethro (Glen Waverley Secondary College)
- Chang, Andrew (Haileybury College)
- Chau, Kevin (Caroline Chisholm Catholic College)
- Chen, Daniel (Scotch College)
- Chen, Erica (Glen Waverley Secondary College)
- Chen, Hongnan (Taylors Senior College)
- Chen, Ruijun (Methodist Ladies College)
- Chen, Vicky (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Chen, Zui (Haileybury Li Hui High School)
- Cheong, Nelson (Simonds Catholic College)
- Cheung, Locke (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Cheung, Samantha (Overnewton Anglican Community College)
- Choo, Zheng (Box Hill High School)
- Chow, David (Caulfield Grammar School)
- Christou, Jon (Bundoora Secondary College)
- Chua, Yiyang (Brentwood Secondary College)
- Clare, Rowan (Viewbank College)
- Clark, Erin (Yarra Valley Grammar School)
- Clarke, Emily (Mount Lilydale Mercy College)
- Clebney, Dan (Marist Sion College)
- Coffield, Daniel (Whitefriars College)
- Coleman, Remy (Northcote High School)
- Cooper, Kaitlyn (The Peninsula School)
- Cooper, Sara (Mckinnon Secondary College)
- Cotora, John (Patterson River Secondary College)
- Cottrill, Alanna (Monivae College)
- Cumming, Patrick (Warrnambool College)
- Cunningham, Harrison (Oxley Christian College)
- Cutajar, Anthony (Alphington Grammar School)
- Dai, Yilei (Haileybury College)
- Dai, Yumeng (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Dalmau, Jett (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Davis, Amy (Koo Wee Rup Secondary College)
- Davis, Hayden (Trinity Grammar School)
- De Bolfo, Laura (Catholic Ladies College)
- Dean, Simon (Ringwood Secondary College)
- Delas Alas, Althea (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Den Ouden, Rebecca (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Dennis, Kieran (Mount Lilydale Mercy College)
- Devonport, Laura (Lauriston Girls School)
- Di Pietro, Kavisha (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Di Roberto, Daniel (Marcellin College)
- Di Sipio, Marcus (St Bernard's College)
- Diamond, Harry (Trinity Grammar School)
- Dimech, Cameron (Mount Eliza Secondary College)
- Dixon, Lucy (Mentone Girls' Secondary College)
- Djebarra, Abdullah (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Dobbe, Michael (Heywood and District Secondary College)
- Doolan, Rory (Camberwell High School)
- Dougherty, Jessica (Saint Ignatius College Geelong)
- Dowson, Jack (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Drake, Annie (Ballarat Grammar)
- Duffy, Rachel (Strathmore Secondary College)
- Dwyer, Heather (Rosebud Secondary College)
- Economou, Chris (Haileybury College)
- Eddy, Sophie (St Michael's Grammar School)
- Edwards, Jacqueline (Korowa Anglican Girls' School)
- Elia, Luke (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Elorr, Mohamed (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Evans, Nicholas (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Eyking, Boe (Haileybury Girls College)
- Ferguson, Sarina (Monivae College)
- Fisher, Alon (Mount Scopus Memorial College)
- Fisher, Thomas (Brighton Grammar School)
- Flanagan, Harrison (Catholic College Wodonga)
- Fogarty, Ryan (St Leonards College)
- Fontana, Christian (Northcote High School)
- Foran, Bailey (Vermont Secondary College)
- Fox, Grace (Ruyton Girls' School)
- Friend, Charles (Kardinia International College)
- Fu, Justin (Kew High School)
- Fu, Ziyuan (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Fung, Aimee (Oxley Christian College)
- Gagiero, Oliver (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Gangi, Reno (Highvale Secondary College)
- Garner, Melanie (Mentone Girls' Grammar School)
- Gay, Catherine (Loreto College)
- Genovese, Sarah (Rosehill Secondary College)
- Ghisays, Paula (Star of The Sea College)
- Gibson, Brock (Marcellin College)
- Godden, Cassandra (Kurnai College - Precinct Campus)
- Gowan, Indra (Mount Lilydale Mercy College)
- Greenwood, Eloise (Vermont Secondary College)
- Gregorio, Daniel (St Joseph's College Newtown)
- Griffiths, David (Parade College)
- Gucciardo, Jayson (St Kevin's College Toorak)
- Guglielmino, Jessica (Dromana Secondary College)
- Gul, Hina (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Ha, Phuc Quang (Kardinia International College)
- Ha, Uyen (Loreto Mandeville Hall)
- Haikal, Daniel (Doncaster Secondary College)
- Hall, Luke (Bendigo Senior Secondary College)
- Han-Menz, Charmaine (Canterbury Girls Secondary College)
- Harris, Mitch (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Harvey, Jordan (Nossal High School)
- Hasan, Aniqa (Nossal High School)
- He, Zihao (Camberwell Grammar School)
- Henry, Lauren (Emmaus College)
- Herath, Thineesha (Brentwood Secondary College)
- Heretakis, Theodore (Alphington Grammar School)
- Hertogh, Caitlin (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Heyes, Emma (Wesley College)
- Hitchman, Laura (Girton Grammar School Ltd)
- Hogan, James (Marcellin College)
- Holmstrom, Maddison (Star of The Sea College)
- Holt, Dominic (Assumption College)
- Hong, Daniel (Geelong Grammar School)
- Hookway, Lachlan (Catholic College Wodonga)
- Hooper, Jazden (Christian College Institute of Senior Education)
- How, Chengqi (Glen Waverley Secondary College)
- Hu, Sicheng (Haileybury Li Hui High School)
- Hua, Raymond (Caroline Chisholm Catholic College)
- Hui, Siu-Qun (Keysborough Secondary College- Banksia Campus)
- Idris, Muhammad (William Ruthven Secondary College)
- Iftikhar, Khizar (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Ivec, Nicola (Kardinia International College)
- Jablonsky, Alexandra (The Geelong College)
- Jackson, Emily (The Geelong College)
- Jago, Adam (Dromana Secondary College)
- Jansen, Elise (St Columba's College)
- Jaupi, Anife (Minaret College)
- Jayasekera, Rani (Girton Grammar School Ltd)
- Jayasinghe, Mandrinee (Glen Waverley Secondary College)
- Jeffs, Vanessa (Distance Education Centre Victoria)
- Jennings, Brooke (Girton Grammar School Ltd)
- Jigau, Andrys (Nunawading Christian College - Secondary Campus)
- Jin, Bihui (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Jin, Wen Yan (Mckinnon Secondary College)
- Johns, Brandon (Christian Brothers' College St Kilda)
- Jones, Jack (Haileybury College)
- Jones, Mitchel (St Kevin's College Toorak)
- Jones, Mitchell (Lavalla Catholic College)
- Joseph, Greta (Mount Lilydale Mercy College)
- Just, Kristopher (Mount Lilydale Mercy College)
- Kahn, Josh (The King David School- Senior School)
- Kamleh, Anthony (Catholic Regional College Sydenham)
- Karipidis, Natalie (Avila College)
- Kaur, Navjit (Gilson College)
- Kearney, Liam (Saint Ignatius College Geelong)
- Kelly, Harrison (Xavier College)
- Kerr, Jessica (Padua College)
- Khan, Khairul-Bariya (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Kim, David (Nossal High School)
- Kirby, Jackson (Cheltenham Secondary College)
- Komp, Zoe (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Koren, Charles (Melbourne Grammar School)
- Kovac, Petar (Rosehill Secondary College)
- Krelle, Mati (Donvale Christian College)
- Kudage-Don, Shehan (Yarra Valley Grammar School)
- Lai, Jervis (Suzanne Cory High School)
- Lamanna, Nicholas (Bayside Christian College)
- Lawrence, Jaymilee (Rowville Secondary College)
- Lawson, Matthew (Box Hill High School)
- Lay, Andy (Braybrook College)
- Lay, Brenda (Ringwood Secondary College)
- Le, Hong Ngoc (St Albans Secondary College)
- Lee, Paschal (Glen Waverley Secondary College)
- Lei, Jing Jing (Glen Waverley Secondary College)
- Lesich, Janelle (Gleneagles Secondary College)
- Lewis, Rachael (Viewbank College)
- Lewis, Zmirit (Beth Rivkah Ladies College)
- Li, Ervin (Haileybury College)
- Li, Xinru (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Li, Yun Feng (Firbank Grammar School - Jiangyan Number 2 High School)
- Lieu, Johnson (Simonds Catholic College)
- Littlejohn, Hannah (Carey Baptist Grammar School)
- Lo Giudice, Sebastian (Xavier College)
- Lourdes, Camille (Methodist Ladies College)
- Lourey, Elle (Emmanuel College (Warrnambool))
- Lu, Xin (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Lu, Xingying (Santa Maria College)
- Lucas, Taylah (Rowville Secondary College)
- Lyburn, David (Mount Waverley Secondary College)
- Ma, Jiawen (Doncaster Secondary College)
- Macdonald, Anna (Carey Baptist Grammar School)
- Mackenzie, Corey (Scotch College)
- Maclean, Jack (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Magee, Matthew (Emmaus College)
- Magill, Zoe (Mater Christi College)
- Maher, Matthew (St Kevin's College Toorak)
- Mai, Da Xin (The Peninsula School)
- Mak, Soo (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Manousos, Peter (Doncaster Secondary College)
- Mao, Rachel (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Marinovic, Lucas (Kardinia International College)
- Marquardt, Bronte (Nossal High School)
- Martens, Nathan (St Peter's College)
- Mathew, Jonathan (Waverley Christian College)
- Mathias, Luke (Salesian College Sunbury)
- Mavrelis, Stefan (Taylors Lakes Secondary College)
- Mcconchie, Clare (St Francis Xavier College)
- Mcgrory-Perich, Kiernan (Suzanne Cory High School)
- Mcintyre, Lachlan (St Patrick's College)
- Mckenzie, James (Luther College)
- Mckenzie, Tomas (Woodleigh School)
- Mckerral, James (The Knox School)
- Mcmillan, Nuala (Star of The Sea College)
- Mcmullin, Stephanie (Ballarat Grammar)
- Mcqueen, Lewis (Yarram Secondary College)
- Mcstay, Justin (Melbourne High School)
- Mehta, Shrey (Vermont Secondary College)
- Mendel, Gabriella (Mount Scopus Memorial College)
- Millard, Zachary (Portland Secondary College)
- Milne, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Minchenko, Daina (Ballarat Clarendon College)
- Molyneux, Louis (The Geelong College)
- Momirovski, Dylan (Manor Lakes P-12 College)
- Mooney, Maddison (Buckley Park College)
- More, Jonathan (Belmont High School)
- Morley, Bianca (Kilbreda College)
- Morris, Adrian (St Kevin's College Toorak)
- Morrison, Amy (Bentleigh Secondary College)
- Morrison, Bronte (Melbourne Girls' College)
- Morton, Alistair (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Mulayim, Fatih Alper (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Mulhall, Nicholas (Xavier College)
- Muraledaran, Harishan (Haileybury College)
- Nagy, Sean (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Nasimi, Salma (Minaret College)
- Navani, Jeetendra (Overnewton Anglican Community College)
- Neville, Ashley (The Geelong College)
- Ng, Sarah (Distance Education Centre Victoria)
- Ngu, Nathan (Glen Waverley Secondary College)
- Nguyen, Elizabeth (Marian College Sunshine)
- Nguyen, Henry (Nazareth College)
- Nguyen, Khoi (Emmanuel College (Altona North))
- Nguyen, Kingsley (Nossal High School)
- Nguyen, Michelle (John Monash Science School)
- Nguyen, Nam Viet (Wellington Secondary College)
- Nguyen, Rachel (St Albans Secondary College)
- Noceja, Paul (Mount Lilydale Mercy College)
- North-Coombes, Charlotte (Ringwood Secondary College)
- O'Carroll, Brendan (Apollo Bay P-12 College)
- O'Kane, Annelise (Marian College Myrtleford)
- O'Malley, Charlotte (Haileybury Girls College)
- O'Neill, Amelia (Firbank Grammar School)
- Oliver, Thomas (St Bede's College)
- Ong, Matthew (Wesley College)
- Ozturk, Fatma (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Padia, Payas (Glen Waverley Secondary College)
- Pandey, Shubhangi (Box Hill High School)
- Papandony, Stephanie (Carey Baptist Grammar School)
- Park, Davin (Macrobertson Girls High School)
- Patel, Anokhi (Our Lady of Sion College)
- Paterson, Sarah (Shelford Girls' Grammar)
- Pay, Jessica (Boort District P-12 School)
- Paygham, Habibullah (Nossal High School)
- Pell, Aaron (Donvale Christian College)
- Peng, Zhirong (Viewbank College)
- Perkins, Rhyannon (Eltham High School)
- Pham, Andrew (Balwyn High School)
- Phan, Roger (St John's Regional College)
- Phillips, Melanie (Bacchus Marsh Grammar)
- Plush, Isobella (Ivanhoe Grammar School)
- Ponsford, Rebecca (Shelford Girls' Grammar)
- Poole, Jack (Warrandyte High School)
- Portelli, Alexander (Sacred Heart College Kyneton)
- Prabakaran, Davinia (Nossal High School)
- Prathiraja, Omesh (Glen Waverley Secondary College)
- Qian, Xiao (Alphington Grammar School)
- Quinn, Samuel (John Monash Science School)
- Rachinskaya, Anastasia (Donald High School)
- Rainford, Zoe (Belmont High School)
- Randle, Thomas (Beaconhills College - Pakenham)
- Rangan, Narayan (Glen Waverley Secondary College)
- Rankine, Glenn (Trafalgar High School)
- Rasquinha, Joshua (St Bernard's College)
- Raveendran, Lakshan (Dandenong High School)
- Rekhi, Rikvin (Suzanne Cory High School)
- Ricardo, Kayla (Cheltenham Secondary College)
- Riley, Benjamin (Mazenod College)
- Rimes, Kurt (Marcellin College)
- Rohan, Connor (St Bede's College)
- Rosihan, Wan Nur Raihan (Mount Waverley Secondary College)
- Sadrinajafi, Anthony (Mount Waverley Secondary College)
- Sahota, Gurvir (Hume Anglican Grammar)
- Saisi, Jordan (Billanook College Ltd)
- Sando, Jacob (Trinity Grammar School)
- Sayers, Aaron (The Geelong College)
- Scott, Sonny (Geelong Grammar School)
- Seow, Corinne (Doncaster Secondary College)
- Sgambellone, Nathaniel (Ivanhoe Grammar School)
- Sharma, Aditi (Patterson River Secondary College)
- Shayler, Benjamin (The Peninsula School)
- Silk, Oliver (Xavier College)
- Sims, Edward (Billanook College Ltd)
- Singh, Ravdeep (Overnewton Anglican Community College)
- Singh, Shervyn (Nossal High School)
- Singhasiriweera, Nimasha (Kew High School)
- Sjodin, Hannah (Saint Ignatius College Geelong)
- Slevison, James (St Kevin's College Toorak)
- Smith, Alex (Parade College)
- Smith, Matthew (Xavier College)
- Smith, Sean (Haileybury College)
- Sobota, Scarlett (Yarra Valley Grammar School)
- Sriram, Sweta (Ivanhoe Grammar School)
- Steicke, Mitchell (Swan Hill College)
- Stendell, Benjamin (Braemar College)
- Stone, Nicholas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sun, Jenny (Tintern Schools)
- Sutton, Tegan (St Mary of The Angels School)
- Swift, Aidan (Box Hill High School)
- Sykes, Stephanie (Luther College)
- Tai, Mikaela (St Peter's College)
- Tao, Yifan (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Tat, Minh (Mount Waverley Secondary College)
- Tatarskyj, Jessica (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Tausif, Muhammad (Al-Taqwa College)
- Telford, Emma (Kurnai College - Precinct Campus)
- Thebes, Kyla (Saint Ignatius College Geelong)
- Thompson, Jessica (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Ticehurst, Zac (St Patrick's College)
- Ting, Lauren (Glen Waverley Secondary College)
- Toce, Joe (St Leonards College)
- Toner, Paige (Sunbury Downs Secondary College)
- Tonnu, Dunya (Werribee Secondary College)
- Torsello, Paul (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Tran, Danny (Haileybury College)
- Tran, Jessie (St Monica's College)
- Tran, Priscilla (University High School)
- Trofimiuk, Pola (Nossal High School)
- Trytell, Hudson (Brighton Secondary College)
- Tsam, Angus (Parade College)
- Tuckett, Paris (Frankston High School - VCE Campus)
- Tun, Derek (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Ullrich, Jonathan (Oxley Christian College)
- Ung, Alex (Wellington Secondary College)
- Van Berkel, James (Ballarat Grammar)
- Van Haandel, Jessica (Genazzano F.C.J. College)
- Van Vliet, Rhiannon (Woodleigh School)
- Vanderpol, Matthew (Geelong High School)
- Viney, Bobbie (Woodleigh School)
- Vo, Annie (Kilbreda College)
- Wakefield, Thomas (St Patrick's College)
- Wales, Sean (Whitefriars College)
- Wallace, Ryan (Catholic Regional College Sydenham)
- Wang, Derrick (Haileybury College)
- Wang, Weiyao (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Wang, Ziheng (Haileybury Li Hui High School)
- Wattegama, Pramesh (Glen Waverley Secondary College)
- Wazan, Layal (Antonine College)
- Weaver, Luke (The Knox School)
- Weeratunge, Kisal (Brighton Secondary College)
- Werden, Andrew (St Bernard's College)
- West, Christian (St Joseph's College Newtown)
- Wheatley, Kyle (Carey Baptist Grammar School)
- Whelan, Jessica (Ballarat Grammar)
- Widjaja, Stephen (Waverley Christian College)
- Wijerathne, Malith (Catholic Regional College Melton)
- Williams, Imogen (Presbyterian Ladies' College)
- Williams, Joseph (Girton Grammar School Ltd)
- Williamson, Torsten (Haileybury College)
- Wilson, Madeline (Northcote High School)
- Withana, Sumudu (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Wong, Amanda (Ruyton Girls' School)
- Wong, Chris (Nossal High School)
- Wong, Hoi Lam (The Geelong College)
- Wong, Joshua (Camberwell Grammar School)
- Wong, Ming Zhe (Vermont Secondary College)
- Wu, Yuqiao (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Wyatt, James (Cohuna Secondary College)
- Xiao, Jiewen (Toorak College)
- Xie, Chencheng (Brighton Secondary College)
- Yang, Zi Hao (Carey Baptist Grammar School)
- Yazdi, Farzan (Simonds Catholic College)
- Yeung, Elliott (St Patrick's College)
- Yip, Tze Hang (The Geelong College)
- Yoon, Blair (Waverley Christian College)
- York, Indigo (University High School)
- Young, Gerard (St Bernard's College)
- Yu, Boyu (Girton Grammar School Ltd)
- Yu, Qi (Mentone Grammar School)
- Yuan, Tiffany (Nossal High School)
- Zafra, Reginald (Simonds Catholic College)
- Zhang, Chi (St Joseph's College Newtown)
- Zhang, Justin (John Monash Science School)
- Zhang, Yiqiao (Haileybury Li Hui High School)
- Zheng, Helen (Mount Waverley Secondary College)
- Zheng, Junlin (University High School)
- Zhu, Ying (Haileybury Li Hui High School)
40 (529 total)
- Abdulnour, Isabel (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Afford, Madeline (Ballarat Grammar)
- Agapitos, Maree (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Ahmed, Jahin (Girton Grammar School Ltd)
- Ahmed, Sara (Minaret College)
- Ai, Zhiqi (Haileybury Li Hui High School)
- Aitken, Kathryn (The Hamilton and Alexandra College)
- Allan, Ben (Maribyrnong Secondary College)
- Allwood, Matthew (Yarra Valley Grammar School)
- Anderson, Hamish (John Monash Science School)
- Andersson, Rayna (Toorak College)
- Andjic, Sasha (Ballarat Clarendon College)
- Answerth, Kade (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Arshid, James (Frankston High School - VCE Campus)
- Arulprakasam, Dinesh (Nossal High School)
- Aslanis, James (Northcote High School)
- Asquini, Isabella (Aquinas College)
- Avice, Patrick (Mazenod College)
- Bai, Jiaying (Haileybury Li Hui High School)
- Baker, Michael (Rosehill Secondary College)
- Ball, Jonathan (Glen Waverley Secondary College)
- Banadinovich, Mitchell (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Bandara, Samantha (Glen Waverley Secondary College)
- Bandy, Zoe (Ballarat Clarendon College)
- Barclay, Laura (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Barr, Alexander (Suzanne Cory High School)
- Barton, Jordan (Donvale Christian College)
- Batleska, Elena (Gilmore College for Girls)
- Beacom, Liam (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Beckett, Mathew (Flinders Christian Community College)
- Bektas, Hana (Star of The Sea College)
- Belcher, Katelyn (Christian College Institute of Senior Education)
- Bellpieri, Rebecca (Methodist Ladies College)
- Beninca, Lucas (Whitefriars College)
- Berry, Liam (Flinders Christian Community College)
- Bettiol, Jasmine (Fintona Girls School)
- Bezzina, Alannah-Jayne (Mount St Joseph Girls' College)
- Bezzina, Thomas (St Thomas Aquinas College)
- Bianchi, Christian (Rosehill Secondary College)
- Billings, Elise (Shepparton High School)
- Blandthorn, Eliza (Methodist Ladies College)
- Boucher-Hill, Darcey (Swifts Creek School)
- Boxell, Douglas (Mount Lilydale Mercy College)
- Bozic, Matea (Penola Catholic College)
- Bridson, Connor (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Brookes, Xenia (Geelong Grammar School)
- Brooks, Brandan (Koo Wee Rup Secondary College)
- Broomhall, Caitlin (Christian College Institute of Senior Education)
- Bruce-Tennant, Benjamin (Belgrave Heights Christian School)
- Buaya, Mark (St Joseph's College Newtown)
- Buchhorn, Mieke (Mentone Girls' Grammar School)
- Bugeja, Justin (Parade College)
- Bui, Kim (Wellington Secondary College)
- Bullen, Nicola (Kingswood College)
- Burke, Sarah (Bayside Christian College)
- Burrage, Nicholas (Mount Waverley Secondary College)
- Busuttil-Crellin, Xavier (John Paul College)
- Butler, Daniel (St Patrick's College)
- Cahill, Oliver (Girton Grammar School Ltd)
- Calver, Harry (Geelong Grammar School)
- Cameron, Tanika (Emmanuel College (Warrnambool))
- Canbolat, Mehmet (Sirius College - Keysborough Campus)
- Canoneo, John (Emmaus College)
- Cao, Eric (Huntingtower School)
- Cao, Sandra (Suzanne Cory High School)
- Caplikas, Ben (Northcote High School)
- Carroll, Joshua (St Brigid's College)
- Cassells, Daniel (Ballarat Grammar)
- Cathro, Stuart (RMIT TAFE)
- Cecchetto, Samantha (Siena College)
- Chai, Waverley (Nossal High School)
- Chatzis, Tiger (Nossal High School)
- Chen, Luyi (East Doncaster Secondary College)
- Cheng, Hongwang (Kew High School)
- Cheng, Lok Him (The Geelong College)
- Chippindall, Harriet (Glenvale School)
- Chittendon, Isaac (Ballarat Clarendon College)
- Chiu, Karen (Brentwood Secondary College)
- Chong, Stephanie (Lauriston Girls School)
- Choung, Daniel (Waverley Christian College)
- Choy, Pattrick (Mount Waverley Secondary College)
- Chuah, Yi Jean (East Doncaster Secondary College)
- Cimino, Jake (St Kevin's College Toorak)
- Ciulinaru, Andreea (Macrobertson Girls High School)
- Clark, Charles (Scotch College)
- Clark, Michael (Mount Waverley Secondary College)
- Clydesdale, Taryn (Beaconhills College - Pakenham)
- Cokmez, Dilara (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Cole, Perry (Upwey High School)
- Coles, Romy (Sacred Heart College Geelong)
- Collins, Courtney (Tintern Schools)
- Connelly, Brody (Haileybury College)
- Connor, Harvey (Maribyrnong Secondary College)
- Conron, Hugh (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Constantine, Hayley-Maree (Chairo Christian School)
- Cooper, Tiffany (Vermont Secondary College)
- Cosic, Hasan (Gleneagles Secondary College)
- Costas, Christopher (Balwyn High School)
- Coughlin, Mitchell (Brighton Secondary College)
- Crameri, Sam (Kardinia International College)
- Croll, Matthew (Huntingtower School)
- Curtain, Jessie (Haileybury Girls College)
- Dai, Ye (Haileybury Li Hui High School)
- Dais, Dion (Xavier College)
- Datta, Vidya (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Davey, Fiona (Wellington Secondary College)
- Davies, Jamie (St Helena Secondary College)
- Davies, Joshua (St Joseph's College Newtown)
- Davis, Lauren (Yarra Valley Grammar School)
- Davis, Sam (Suzanne Cory High School)
- Daymond, Eliza (Rosebud Secondary College)
- De Win, Caidan (Gippsland Grammar - Senior)
- Deacon, Kyle (Oxley Christian College)
- Dean, Hannah (Waverley Christian College)
- Decleva, Nicholas (Mazenod College)
- Di Battista, Alfonso (Carey Baptist Grammar School)
- Di Carluccio, Angela (Northcote High School)
- Di Fazio, Matthew (Marcellin College)
- Di Grazia, Matthew (Strathmore Secondary College)
- Dias, Ayesha (St Columba's College)
- Dinh, Jenny (Suzanne Cory High School)
- Disegna, Nicola (John Paul College)
- Dissanayake, Kishan (Glen Waverley Secondary College)
- Donohoe, Clementine (Melbourne Girls Grammar)
- Dorse, Lucinda (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Drever, Dustin (Kardinia International College)
- Dunkley, Joshua (Gippsland Grammar - Senior)
- Duong, Sophia (Genazzano F.C.J. College)
- Durban, Shaylin (Strathmore Secondary College)
- Eastman, Rebekah (Toorak College)
- Edgerton, Georgie (Toorak College)
- Edmonds, Alexander (Mount Lilydale Mercy College)
- Edsell, Madeleine (East Doncaster Secondary College)
- Edwards, Jonathan (RMIT TAFE)
- Eid, Raymond (St Bernard's College)
- El-Halabi, Tania (Our Lady of Mercy College)
- Evans, Jessica (Balwyn High School)
- Evans, Jessica (Woodleigh School)
- Fan, Shilei (Firbank Grammar School)
- Farley, Jackson (Mount Lilydale Mercy College)
- Fava, Jamie (St Paul's Anglican Grammar School)
- Feng, Guanrun (Haileybury College)
- Fernando, Peshala (Salesian College)
- Fielder, Ealish (Distance Education Centre Victoria)
- Filopoulos, George (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Finnegan, Lachlan (Bentleigh Secondary College)
- Fitzgerald, Thomas (St Joseph's College Newtown)
- Flagg, Jordyn (Covenant College)
- Fleming, Katherine (Methodist Ladies College)
- Flynn, Amelia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Fogarty, Danielle (St Brigid's College)
- Fokianos, Dimitri (Caroline Chisholm Catholic College)
- Fox, Emma (Ruyton Girls' School)
- Francis-Pester, Patrick (Princes Hill Secondary College)
- Frengos, Stefan (Simonds Catholic College)
- Galati, Bethany (Waverley Christian College)
- Galbin, Giorgia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Gandolfo, Annabelle (Sacre Coeur)
- Garoni, Steven (Catholic College Wodonga)
- Garvie, Andrew (Glen Waverley Secondary College)
- George, Emma (Ringwood Secondary College)
- Gervasoni, Joshua (Sacred Heart College Kyneton)
- Gibson, Madeleine (Mount Waverley Secondary College)
- Giccominato, Jason (Salesian College)
- Gilbert, Austin (Northcote High School)
- Gilbert, Timothy (St Patrick's College)
- Gilmore, Jordan (Distance Education Centre Victoria)
- Glen, Nicholas (Donvale Christian College)
- Godakumbura, Samantha (Mildura Senior College)
- Godinho, Alida (St Francis Xavier College)
- Goldby-Foard, Billy (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Gomez, Gabriel (Simonds Catholic College)
- Gommers, Benjamin (Yarra Valley Grammar School)
- Goode, Kayley (Elisabeth Murdoch College)
- Gordon, Ariel (Yeshivah College)
- Gorman-Batt, Ruby (Padua College)
- Green, Avril (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Green, Marnie (Clonard College)
- Greene, Angelique (Melbourne Girls' College)
- Griffin, Heidi (Oxley Christian College)
- Groat, Sam (Catholic College Wodonga)
- Haddad, Hanan (Darul Ulum College of Victoria)
- Halstead, Benjamin (Geelong Grammar School)
- Hammond, Emily (Nagle College)
- Hammond, Jack (Gippsland Grammar - Senior)
- Hansen, Alexandra (Vermont Secondary College)
- Hansen, Andrew (Camberwell Grammar School)
- Haqjo, Shamsia (Sirius College - Keysborough Campus)
- Haratsis, Kristian (Scotch College)
- Hay, Joshua (Mildura Senior College)
- Hazeldine, James (Williamstown High School)
- Heath, Mackenzie (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Henderson, Nicholas (Trafalgar High School)
- Hendricks, Rohit (Salesian College Sunbury)
- Heppenstall, Zak (Portland Secondary College)
- Herbert, Eleanor (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Hickey, Eamon (St Kevin's College Toorak)
- Hicks, Thomas (Christian College Institute of Senior Education)
- Hider, Jeremey (Sale College)
- Higgins, Mason (Ringwood Secondary College)
- Hille, Madison (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Hilli, Jack (Flinders Christian Community College)
- Hindson, Thomas (Luther College)
- Hoich, Megan (Avila College)
- Hood, Angus (Scotch College)
- Horiniak, Dean (Mount Scopus Memorial College)
- Hornsey, Sophie (St Michael's Grammar School)
- Hortin, Emma (Presbyterian Ladies' College)
- Houli, Rawah (Al-Taqwa College)
- Howe, Darcy (Eltham High School)
- Hu, Di (Methodist Ladies College)
- Hu, Jing (Haileybury Li Hui High School)
- Hu, Shasha (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Hu, Ze Ming (Wellington Secondary College)
- Huang, Larissa (Kilvington Grammar School)
- Huang, Mengqi (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Hume-Laver, Andrew (Brighton Secondary College)
- Humphries, James (The Geelong College)
- Hutton, Cameron (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Huynh, Tam (Thornbury High School)
- Huynh, Tram (Caroline Chisholm Catholic College)
- Iannello, Luke (Buckley Park College)
- Ibrahim, Wasim (Overnewton Anglican Community College)
- Imperial, Regine (Mount Lilydale Mercy College)
- Iuliano, Peni (St Albans Secondary College)
- Jessup, Jack (Melbourne Grammar School)
- Jiang, Alice (St Columba's College)
- Jingco, Denise (Copperfield College)
- Joe, Adrienne (Methodist Ladies College)
- Johan, Jessica (Emmaus College)
- Johnson, Rowan (Mazenod College)
- Johnston, Sebastian (The Peninsula School)
- Jones, Jacob (Mount Scopus Memorial College)
- Jordan-Hill, Jack (Christian College Institute of Senior Education)
- Kambranis, George-William (Mazenod College)
- Kapranov, Sarah (Maranatha Christian School)
- Kay, Andrew (Marcellin College)
- Keats, Oliver (Brighton Grammar School)
- Kelly, Briahna (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Kelly, Lachlan (Mildura Senior College)
- Kemp, Caitlin (Star of The Sea College)
- Kennedy, Benjamin (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Kett, Rhianna (Yarra Valley Grammar School)
- King, Brigette (Star of The Sea College)
- Kingsleypillai, Kevin (Suzanne Cory High School)
- Kirby, Indya (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Kirmaci, Omer (Sirius College - Keysborough Campus)
- Kluver, Mikali (Sacred Heart College Geelong)
- Knott, Rebecca (Haileybury Girls College)
- Kocherginsky, Michael (The King David School- Senior School)
- Koufidis, Mariah (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Lamb, Alexander (Viewbank College)
- Landau, Daniel (Yeshivah College)
- Langan, Ethan (St Kevin's College Toorak)
- Lau, Katherine (University High School)
- Lay, Veronica (Rowville Secondary College)
- Le, Yvonne (Kew High School)
- Lee, Megan Ann (Gleneagles Secondary College)
- Lees, Robert (Ringwood Secondary College)
- Legah, Raneisha (Balwyn High School)
- Lepedat, James (Eltham High School)
- Letten, Emma (Genazzano F.C.J. College)
- Leviston, Joshua (St Patrick's College)
- Lewis, Tahlia (Ballarat Clarendon College)
- Liesegang, Luke (Assumption College)
- Liew, Jason (Ringwood Secondary College)
- Lim, Chian-Chir (Glen Waverley Secondary College)
- Limogiannis, Elissa (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Lindsey, Grace (The Hamilton and Alexandra College)
- Linford, Joshua (St Bede's College)
- Liu, Pei (St Catherine's School)
- Liu, Qiwen (Balwyn High School)
- Lorincz, Alice (Ballarat Grammar)
- Lowery, Rebecca (Methodist Ladies College)
- Lu, Jason (Mount Waverley Secondary College)
- Lubbe, Melissa (Box Hill Senior Secondary College)
- Lucas, Conor (Yarra Valley Grammar School)
- Luo, Jun Bai (Parade College)
- Lyons, Jack (Mount Waverley Secondary College)
- Macaulay, John (Assumption College)
- Maccarrone, Simon (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Macdonald, Andrew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Maguire, Claudia (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Mahon, Jess (Braemar College)
- Maine, Catherine (Warrnambool College)
- Mann, Pheng (Keysborough Secondary College- Banksia Campus)
- Manson, Alexandra (Woodleigh School)
- Markopoulos, Mitchell (Point Cook Senior Secondary College)
- Marosfalvi, Cale (Heatherton Christian College)
- Marshallsea, Nina (Haileybury Girls College)
- Marston, Dylan (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Martello, Joel (Patterson River Secondary College)
- Martin, Amy (St Catherine's School)
- Mascitti, Laura (Our Lady of Sion College)
- Massey-Benney, Alex (Bayside P-12 College - Paisley Campus)
- Matthews, Jake (Newcomb Secondary College)
- Maude, Angus (Damascus College)
- Maxwell, Lachlan (Scotch College)
- Mayorga-Cerna, Alejandra (Westall Secondary College)
- Mazzei, Alexandra (Yarra Valley Grammar School)
- Mc Arthur, Phoebe (St Columba's College)
- Mcallister, Mitchell (The Geelong College)
- Mccormack, Jack (John Paul College)
- Mcintosh, Riley (Overnewton Anglican Community College)
- Mckenna, Patrick (Salesian College Sunbury)
- Mckenzie, Maeghan (Tintern Schools)
- Mcnamara, Brett (Bendigo Senior Secondary College)
- Mcrae, Connor (Melbourne High School)
- Meaney, Renee (Sacred Heart College Geelong)
- Menikdiwela, Kaushalya (Glen Waverley Secondary College)
- Mesourouni, Jasmine (Northcote High School)
- Metaxotos, James (Assumption College)
- Michael, Kimberley (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Mihalenko, Cassidy (Sunbury College)
- Milanese, Michael (Williamstown High School)
- Mills, Charlotte (Siena College)
- Milner, Daniel (Whitefriars College)
- Milosh, Jovan (Ballarat Clarendon College)
- Milton, Sasha (Christian College Institute of Senior Education)
- Mitchell, Jardine (University High School)
- Mok, Bianca (Our Lady of Sion College)
- Molnar, Hamish (Scotch College)
- Moore, Stephanie (Caulfield Grammar School)
- Morf, Sarah (Presbyterian Ladies' College)
- Morgan, Olivia (The Peninsula School)
- Morris, James (Kurnai College - Precinct Campus)
- Morrison, Jessica (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Moss, Sarah (Our Lady of Sion College)
- Mrocki, Hayley (Bialik College)
- Murphy, Liam (Taylors Lakes Secondary College)
- Murugan, Rajvignesh (John Monash Science School)
- Mylonas, Georgia (Methodist Ladies College)
- Nagel, Ryley (Damascus College)
- Nagpal, Rishabh (Balwyn High School)
- Nair, Poonam (Buckley Park College)
- Nashed, Jessica (Waverley Christian College)
- Neal, Fergus (Belmont High School)
- Nearchou, Sebastian (Brighton Grammar School)
- Neophytou, Lucas (Camberwell High School)
- Newton, Brodie (Boort District P-12 School)
- Ng, Bryson (Suzanne Cory High School)
- Ng, Tsz (The Hamilton and Alexandra College)
- Nguon, Jefferson (Oxley Christian College)
- Nguy, Ivan (Keysborough Secondary College- Banksia Campus)
- Nguyen, Claire (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Nguyen, Elle (Nossal High School)
- Nguyen, Kevin (St Albans Secondary College)
- Nguyen, Vivian (Dandenong High School)
- Nguyen, Vy (Braybrook College)
- Nguyen, Vy (Braybrook College)
- Nham, Thanh (Aquinas College)
- Nicholson, James (Christian Brothers' College St Kilda)
- Nicoloutsopoulos, Montana (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Nishihama-Koch, Erika (Melbourne Girls' College)
- Nunn, Cameron (St Helena Secondary College)
- O'Brien, William (De La Salle College)
- O'Donnell, Michelle (Our Lady of Sacred Heart College)
- O'Donnell, Prue (Marist Sion College)
- O'Donovan, Kayla (Catholic Regional College Sydenham)
- O'Shea, Jayden (St Joseph's College Newtown)
- O'Toole, Mathew (Lavalla Catholic College)
- Oliver, Isabella (Star of The Sea College)
- Oliver, Kim (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Ooi, Bevan (Carey Baptist Grammar School)
- Ooi, Jun Hao (Glen Eira College)
- Orpin, Holly (Yarra Valley Grammar School)
- Ortega, Redmon (Catholic Regional College Sydenham)
- Osman, Magersa (Suzanne Cory High School)
- Paladino, James (Thornbury High School)
- Palmer, Tyler (Narre Warren South P-12 College)
- Panozzo, Paris (St Brigid's College)
- Pantazis, Ashleigh (Kardinia International College)
- Papadopoulos, Cassandra (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Papamichael, Gregory (Brentwood Secondary College)
- Parkinson, Samuel (Mount Clear College)
- Pasa, Miguel (St Bernard's College)
- Pateras, Dylan (Overnewton Anglican Community College)
- Patton, Montgomery (Trinity Grammar School)
- Payne, Isabel (Kew High School)
- Pedretti, Grace (Wanganui Park Secondary College)
- Peng, Yu (Glen Waverley Secondary College)
- Perera, Zoe (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Peterkin, Maddison (Loreto College)
- Petrou, Lara (Yarra Valley Grammar School)
- Pham, Phillip (Simonds Catholic College)
- Pham, Thi Thanh-Ngan (St Albans Secondary College)
- Phan, Kim Anh (Catholic Regional College Sydenham)
- Philip, Jack (Ballarat Grammar)
- Phillips, Andrew (Luther College)
- Pho, Brian (Christian Brothers' College St Kilda)
- Phong, Angie (Caroline Chisholm Catholic College)
- Pinczower, Rivka (Beth Rivkah Ladies College)
- Pirera, James (Trinity Grammar School)
- Poker, William (Assumption College)
- Polat, Gulen (Sirius College - Eastmeadows Campus)
- Potter, Benjamin (Saint Ignatius College Geelong)
- Prak, Thearith (Keysborough Secondary College - Acacia Campus)
- Presnell, Jack (Caulfield Grammar School)
- Prestia, Julia (Avila College)
- Rabie, Tayla (Bialik College)
- Radunovich, Branko (Woodleigh School)
- Rankin, Ellen (Genazzano F.C.J. College)
- Rappel, Tia (Canterbury Girls Secondary College)
- Read, Bonnie (Catholic College Sale)
- Ready, Sarah (Haileybury Girls College)
- Redfern, Katelyn (Aquinas College)
- Reed, Tess (Vermont Secondary College)
- Rich, Freya (Presbyterian Ladies' College)
- Richardson, Jack (Whitefriars College)
- Rickard, Abby (Galen College)
- Riley-Dixon, Madeline (Aquinas College)
- Robinson, Liam (Belmont High School)
- Romano, Julian (Parade College)
- Romeo, Alessio (Marcellin College)
- Ross, Faith (Loreto College)
- Ross, Ricky (Greensborough Secondary College)
- Rowsell, Samuel (The Hamilton and Alexandra College)
- Rule, Jessica (Belgrave Heights Christian School)
- Said, Ferid (Minaret College)
- Sampson, David (Huntingtower School)
- Schmidt, Louis (Footscray City College)
- Schneider, Maximilian (Mount Waverley Secondary College)
- Schultz, Summer (Warracknabeal Secondary College)
- Semmens, Monique (Galen College)
- Sharma, Akaash (Glen Waverley Secondary College)
- Shehata, Matthew (St Mary's Coptic Orthodox College)
- Shelton, Hannah (Notre Dame College)
- Shepherd, Zoe (Braemar College)
- Shi, Jianxiao (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Shirrefs, Jasmine (Ballarat Grammar)
- Sidana, Prabh (University High School)
- Silva, Trehan (Nossal High School)
- Singh, Jhagroshan (Mount Waverley Secondary College)
- Sipus, Sophie (Ringwood Secondary College)
- Sivell, Ashley (St Bede's College)
- Slattery, James (Beaconhills College - Pakenham)
- Smith, Charles (Kew High School)
- Smith, Madelene (Melbourne Girls' College)
- Smith, Ricky (Rosebud Secondary College)
- Smyth, Jack (Catholic College Wodonga)
- Snibson, Thomas (Emmaus College)
- Soesanto, Michelle (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Southby, Molly (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Spillane, Trent (Xavier College)
- Stannus, Jordan (The Peninsula School)
- Stevenson, Blair (Huntingtower School)
- Stewart, Callum (Kilvington Grammar School)
- Stewart, Ryan (Melbourne High School)
- Stinson, Keanu (Upper Yarra Secondary College)
- Strack, Jorja (Mentone Girls' Grammar School)
- Stupin, Ian (Glen Waverley Secondary College)
- Sun, Chris (Camberwell Grammar School)
- Sun, Linshan (Balwyn High School)
- Sweet, Zealande (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Szyman, Isabelle (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tamara, Thomas (Taylors Lakes Secondary College)
- Tan, Jonathan (Parade College)
- Tan, Megan (Glen Waverley Secondary College)
- Tan, Zhi (Brentwood Secondary College)
- Tannourji, Andrea (Doncaster Secondary College)
- Tantanouvong, Kevin (St Joseph's College Newtown)
- Tarlinton, Luke (Mentone Grammar School)
- Taylor, Dyan (Trinity Grammar School)
- Thaipun, Nathan (Geelong Grammar School)
- Theuma, Taylah (Ave Maria College)
- Thomas, Patrick (The Peninsula School)
- Thompson, Paula (Catholic College Wodonga)
- Thomson, Sara (Lauriston Girls School)
- Thorpe-Jones, Jason (Caulfield Grammar School)
- Tolat, Malvika (Lauriston Girls School)
- Ton, William (Simonds Catholic College)
- Tongson, Maria (John Monash Science School)
- Torode, Robert (The Geelong College)
- Touzeau, Eva (Ballarat Grammar)
- Trabant-Bizzotto, Izabella (Tallangatta Secondary College)
- Tran, Andrew (St Albans Secondary College)
- Tran, Dinh (Suzanne Cory High School)
- Tran, Nhu (St Albans Secondary College)
- Tran, Thong (Braybrook College)
- Trevethick, Holly (Canterbury Girls Secondary College)
- Trinh, Kim (Braybrook College)
- Truong, Emma (St Aloysius College)
- Tsaketas, Elleni (Alphington Grammar School)
- Tseng, Esther (Nossal High School)
- Tully, Erin (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Tyrrell, Sarah (Presbyterian Ladies' College)
- Um, Michelle (The Grange P-12 College)
- Underwood, Amy (Geelong Grammar School)
- Urie, Tanne (Braemar College)
- Velthuis, Rebecca (Ave Maria College)
- Vengerovsky, Benjamin (The King David School- Senior School)
- Vercoe, Eliza (Gisborne Secondary College)
- Vien, Michelle (Kew High School)
- Waites, Jordan (Nagle College)
- Walsh, Eythan (Strathmore Secondary College)
- Wang, Anni (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Wang, Michelle (Doncaster Secondary College)
- Wang, Yanbo (Balwyn High School)
- Webb, Liam (Blackburn High School)
- Wells, Trent (Emmaus College)
- Wen, Yuanliang (Melbourne High School)
- Whyman, James (East Doncaster Secondary College)
- Wi, Da Young (Glen Waverley Secondary College)
- Wijnen, Jessica (Overnewton Anglican Community College)
- Williams, Connor (St Joseph's College Newtown)
- Williams, Dennam (Suzanne Cory High School)
- Willigen, Jake (St Joseph's College Newtown)
- Wilson, Tahlia (Girton Grammar School Ltd)
- Wong, Samuel (Balwyn High School)
- Wong, Wing Hei (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Woodman, Scott (Bendigo Senior Secondary College)
- Woods, Kirsty (Kilbreda College)
- Wriedt, Mitchell (Vermont Secondary College)
- Wynne, Abbey (Canterbury Girls Secondary College)
- Xu, Guang Yi (St Catherine's School)
- Yan, Zhihao (Balwyn High School)
- Yang, Jing (The Peninsula School - Nanjing foreign Language School)
- Yang, Lin (Firbank Grammar School - Jiangyan Number 2 High School)
- Ye, Sen (Haileybury Li Hui High School)
- Yozefovich, Gabrielle (Elwood College)
- Yu, Weichen (Koonung Secondary College)
- Zeng, Jie (Mentone Girls' Grammar School)
- Zhao, Jennifer (Presentation College Windsor)
- Zhong, Shannon (Brunswick Secondary College)
- Zhou, Xingchen (Carey Baptist Grammar School)
- Zhu, Hai Ming (The Peninsula School - Pudong foreign Language School)
- Zhu, Shengyi (Star of The Sea College)
- Zhu, Wenhao (Chisholm Institute - Frankston Campus)
- Zou, Mary (Christian Brothers' College St Kilda)